| natalyia a întrebat:

Demi lovato, jutin bieber, michael jackson, selena gomez care e mai tare?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Justin bieber

71 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Demi lovato, sustin bieber si selena gomez sunt cei mai tari michael jackson e un terminat

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Michael jackson e mai tare pentru ca canta danseaza si mai mult si plus ca e pe LOCUL 1 IN LUME

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Justin si michael dar michael canta mai fain

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai la fete demi e cea mai tare si baieti mj el este si va fi in inimile noaste deci nu il puteti pune pe justin langa mj

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Draga jeo eu cred ca justin bieber e cel mai tare dar tu poti sal alegi pe care vrei tu.Paaaa!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai tare este justin bieber chiar si cel mai dragut el e la baieti si la fete este demi lovato!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Justin bieber

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Justin Bieber si Michael Jackson sunt cei mai tari... Apoi restul...
Lui MJ si JB le stiu toate melodiile pe derost, deci sunt un mare fan!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Justin bieber i love you adore cool super

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Justin e cel mai tare pentru ca stiu asta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai tare era jusitn dar si michael

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

I love Justin Bieber

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Justin bieber

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ptr mine Justin Bieber, Selena Gomez si MJ sunt cei mai tari!:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Michael jackson si justin bieber

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Normal ca Michael Jackson e cel mai tare, din toate punctele de vedere!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce intrebare stupida! Michael este si va fi mereu cel mai bun, si ca artist si ca om! E normal!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce intrebare stupida!Michael este si va fi mereu cel mai bun,si ca artist si ca om!E normal!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Demi fii sigur

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Normal ca Michael Jackson e cel mai bun! Sunt fana si imi place ffffff mult, il iubesc! Nu stiu cum ai putut sa-l compari pe Michael cu ratatii astia! El nu poate fi comparat cu nimeni!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Justin Bieber este cel mai TARE!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Michael, clar.
Nu inteleg de ce restul sunt comparati cu el!
Peste 1 an sau 2 nu o sa mai stie nimeni nimic de Selena, Demi sau Justin. Dar MJ si muzica lui nu vor fi uitati niciodata.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Micheal jackson, demi, justin, dar in primul rand micickeal

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Selena gomez

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Demi lovato e cea mai tare din lume

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Michael jackson de aia sa numit regele muzici pop si a avut peste 400 de permii si justin bieber e un viitor mj

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Justin bieber

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

MJ-este regele si este pe locul 1
Selena Gomez-este pe locul 2 ea cinta super
Demi Lovato si Justin Bieber-pe locul 3, ei cinta super da nu-i intrece pe MJ si Selena Gomez
Asta e parerea mea Fiecare are parelea lui si cintaretzii lui preferatzi pe care ii considera cei mai tari!
Am dreptate?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mj e clar cel mai bun de aici restul mai au de mancat poate justin asta care le place doar fetelor sa iasa ceva de el si demi e bunicica, iar selena gomez nu e rea si apropo fiecare cu preferintele lui nu mai injurati ca netoti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna! eu cred ca e selena gomez