| natalyia a întrebat:

Demi lovato, jutin bieber, michael jackson, selena gomez care e mai tare?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Justin bieber

71 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Demi lovato e cea mai buna este artista mea preferata nu mickael jackson a murit gata cu el demi e cea mai buna vedeta vreau sa o vad

| Oana_4980 a răspuns:

Demi Lovato - 40%

Justin Bieber - 20%
Michael Jackson -15%
Selena Gomez - 25%

| adela100sweet a răspuns:

Justin bieber

| IoanaSanziana a răspuns:

Mj e foarte tare si imi pare rau ca a murit, dintre ceilalti 3 sely e cea mai tare dupa aceea nu stiu sigur care e mai tare demi sau justin
in concluzie:
1. mj
2.sely
3.demi,justin

| micutzakarina a răspuns:

Frate justin bieber e un prost canta foate naspa sincer dupa parerea mea la baieti este MJ si la fete SG nu inteleg cum ai putut sa il copari pe MJ cu justin bieber care cred ca il vor uita toate fetele pste 2 ani dar MJ este deja mort si noi tot suntem niste fani de-ai lui.

| Dulcika_1200 a răspuns:

Michael Jackson

| anyvla a răspuns:

Michael Jackson este regele muzici pop ei nu se compara cu el este unic si va ramane mereu in inimile noastre nu va mai exista poate nici in 1000 de ani unul ca el.R.I.P Michael Jackson

| deea_4483 a răspuns:

MJ logiclaughing)adica astia sunt cantareti doar de moment o sa vedeti cum va aparea nu stiu cine si o sa uitam si de eihappydar MJ va fi mereu dat pe canalele de muzicahappywinking

| bianca_4037 a răspuns:

Îmi place Justin Bieber, dar MJ a fost regele pop

| magon a răspuns:

Bai fratilor selena gomez e cea mai tare

| moloci a răspuns:

MICHAEL JACKSON!
he is the best!
singurul si unicul MICHAEL JACKSON!
the king of pop and of the world!
forever and ever
:X:Xbig grinbig grin

i love you most!
miss you, my sweet and beautiful angel!

| xselenaxfanxx a răspuns:

Imi place selena gomez