| anonim_4396 a întrebat:

Deoarece este Pasti(ziua mea!)iepurasul meu vrea sa imparte voturi multe si funde.Cine rasp.corect la intrebarea:Cate funde am? Are funda! In+, fiecare raspuns dat are 3 voturi:inteligent, amuzant si folositor=prin care castigati puncte.
Paste fericit!

Răspuns Câştigător
| Neah a răspuns:

Se pare ca ai 110 funde thinking

9 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Într-o astfel de zi ai chef de miștouri cu o astfel de întrebare!
Funda nu este a ta, ci a site-ului!
Ești mulțumit cu 110 fundițe?
Hristos a înviat!
Pa, pa.

| Damaris_8457 a răspuns:

110 funde :*:*

| andypandy_2709 a răspuns:

Hei bv ai 110 fundite, sper ca castigi cat mai multe...succes si multi pupicii.pup... funda? vot?

| AdDa1502 a răspuns:

Sallz.ai 845 raspunsuri printre care 110 sunt castigatoare(ai primit funda)

| ZâmβέŤ a răspuns:

Ai 110 fundite... Si mi-ar placea sa castigi. Bafta in continuare!:*:*
Pwpici moollttii!

| BBEgirl a răspuns:

Ai 110 funde.

| ThinkBlue a răspuns:

Buna!
Ai 110 funde [ nicebig grin]

| patry166 a răspuns:

Ai 110 funde.happy