| Diiaanaa a întrebat:

Descrieri pentru pozele de facebook as vrea tongue. Nu vreau sa fie de dragoste, triste si nici foarte fitoase. Vreau ceva de genu` : EDUCATA DE DESTIN < SIMT MULT ARAT PUTIN, sau. PROMIT SA RAD TOT TIMPUL INDIFERENT DE CATE PALME PRIMESC. La cele mai multe si cele mai frumoase dau FUNDA + VOT. Scuze de categorie puppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| AnaMarya10 a răspuns:

1Eu nu sufar de nebunie, ma bucur de ea in fiecare minut. 2Chiar de-ar fi greu, tot as zambi si chiar daca as fi plina de probleme,tot as glumi!, pentru ca stii, viata e grea si lumea e rea, Cum as putea sa rezist, daca nu m`as purta asa? 3 Fetele rele obtin ce vor, fetele bune nu pierd nimicwinking 4 People keep talking, they can say what they like
But all I know is everything is going to be all right...
5 Baby, nu uita: orice fata buna, poate fii si rea! 6 Sunt ca un curcubeu: mereu cu capul in nori si cu picioarele pe pamant happy 7Nu sunt nebuna, doar am exces de fericire )
Vreau sa fur zambete cu prostiile mele )
Viaţa se trăieşte cu zâmbetul pe buze, nu cu nasul pe sus... happy.