| sadstorry a întrebat:

vreau si eu descrieri pentru hi5/facebook...nu conteaza din ce categorie(triste, de dragoste, in engleza)nu contea. Dau funda si notawinking

Răspuns Câştigător
| Denisa_3637 a răspuns:

Fight for your dreams, again and againwinking..."

Sa-i amintesc ca unde-s doi puterea creste Ca impreuna trecem peste tot Ca o prietenie trece si prin FOC"

Trecutul e trecut viitorul conteaza acumsmug"

"-Am vazut` in oamenistraight face ce nu [-x vroiam sa `vad vreodata`smug, -Iubirea` si ura cum `lovesc ambele deodata`smug."

te prefaci ca toate`s ok :X Cand toate merg prost de fapt oh go on."

"Decat s-alerg incet, mai bine-alerg spre nicaieri..."

zambetul e curcubeul lacrimilor :X"

"-e o lume in care toti se ducc` in eroare si uita straight face...-ca cinevaa` de sus de privesteee` si ne ascultaa sad

am facut multe greseli smug...-stiu ca le voi repetaa` oh go on"

-nu pot sa ma feresc de amintiri exact ca de gloantee`[-x straight face."

si maine e o zi smug.-si maine voi zambi happy.-chiar daca imi e greu straight face... - voi zambi mereu \:d/"

esti atat aproape`happy...-si totusi` atat de departee`straight face

-tot ce stiu sunt niste blocuri de beton thinking

"-stiu ca ma invart intr-o lume de nebuni`straight face fara` c0tiere`, casca si faraaa` instructiunii`happy.[

f0rmeaza numarul` meu de catee` ori vrei sa v0rbim`love struck.cheama`ma si o saa` vin`>big grin

5 răspunsuri:
| Nothing05 a răspuns:

Bunakiss

Inima este ca marea, pastreaza in adancul ei tot ce a primit.

Ti-as da inima mea, dar a suferit prea mult, ti-as da viata mea dar trebuie sa mearga inainte, ti-as da totul dar e prea tarziu caci s-a terminat

iubeste baiatul care iti zice ca esti frumoasa nu sexy...iubeste baiatul care te suna inapoi atunci cand iai inchis tel in nas iubeste baiatul care te ea de mana si te arata lumi intregi chiar daca nu esti aranjata.si nu vei regreta

Sunt o mika vrajitoare.cine ma saruta moare.un baiat m-a sarutat.7 zile a oftat.:X:X:X

Atunci cand vei vrea sa ma ranesti , adu-ti aminte ca ai facut-o deja

Va Veni O Zi Cand Tu Imi Vei Spune." Eu Sunt Ptr tine, Nu Ptr Alta!" Cu Lacrimi In Ochi Iti Voi ShopTi. "Ai Fost Ptr Mine, Acum Fii Ptr Alta !

Frumusetea este in orice dar nu oricine este in stare sa o vada

Esti patetic si tu stii.nu mai cred in jucarii tu mereu crezi ca pun botu’.hai c’o faci pe idiotu

Deseori dragostea nu e un joc,unde zarul chiar nu are nici un rost

" Fiecare cuvant e o speranta in plus cu fiecare clipa trecuta moartea mea e mai aproape iar eu inca visez

Saruta`ma cum ai facut`o prima data!

❤E o poza cu noi ce imi spune ca-mi lipsesti❤❤Te iubesc❤

"Viata e un joc, din care nimeni nu se poate retrage nicicand, ducand cu sine castigul"

Invata sa invingi lacrima cu un zambet chiar si atunci cand doare ...

Stau si privesc afara,vantul bate frunzele se duc ca amintiriile cu tine,cand ma gandesc ca nu mai esti cu mine ma doare sufletul,tu esti acum undeva departe

°º•★Madutza★•º° ❤Asta e felul meu.daca nu intelegi tu azi.atunci intelege maine altu`❤●๋❤

"E în zadar sa vorbesti celui care nu vrea sa te asculte."

A part of you has grown in me. And so you see, it's you and me together forever and never apart, maybe in distance, but never in heart

Tocuri inalte, parul lasat pe spate...Delicata,rujata si atent parfumata.Mersul ei de felina pe baieti ii alina.Daca nu esti atent ramaï fara un cent...love struck""

II ignoram pe cei ce ne adora...ii adoram pe cei ce ne ignora.ii ramin pe cei ce ne iubesc.si din pacate ii iubim pe cei ce ne ranesc.

Ejti ingerul ce ma pazeste[:X]Esthi soarEle ce ma inCaLzeste[on the phone...EjtI luNa cAre IN fiecaRe NoaPte imi VorbesTe sH steaUa cAre PT.mINe StraluceSthe[:X][on the phoneSHOBY

Poate ca stii ce-nseamna durerea poate-ai pierdut pe cineva drag Chiar dac-ai plans zile-ntregi nu poti sa arati ce simti cu-adevarat Te doare, suferi, nimic nu mai e la fel

o.totusi ma intreb

Daca ma mai tii minte, macar

Sau, cum ma tii minte.

Ca si, copilu` ala

Care eram cand te-ai dus?

Sau, ma vezi din Ceruri

Asa cum sunt acum?

Nu stiu.asta-i intrebarea mea!

[♥]Spui ca sunt fitoasa...Te ascult atent! Chiar crezi ca imi pasa?

O femeie-n viata ta E ca focul, nu uita!

'' Asta`s eu si n-ai ce-mi face.Alta mami nu mai face big grin ''

'' Stiu cand sa rad,stiu cand sa fiu suparata,stiu cand in ochii vostri sa fiu singura fata importanta ''

'' Cu nimic mai speciala,cu nimic mai deosebita.Doar diferita winking ''

'' Imi place sa cred ca nu am pierdut nimic.Si daca am pierdut ceva inseamna ca nu-mi trebuia ''

''Sunt o fata rasfatata,asta sti prea bine,dar fata asta rasfatata te iubeste doar pe tine ''

'' Ea e Barbie! Altele vor sa o imite.Dar la cat de scumpa e.Nu isi pot permite''

'' Pesonalitatea mea,ma scapa de greu,pentru ca ce-i frumos,ii place si lui Dumnnezeu''

II ignoram pe cei ce ne adora ii adoram pe cei ce ne ignora.ii ramin pe cei ce ne iubesc.si din pacate ii iubim pe cei ce ne ranesc.

Imi place sa cred ca nu am pierdut nimic.Si daca am pierdut ceva inseamna ca nu-mi trebuia '

Cu nimic mai speciala,cu nimic mai deosebita.Doar diferita

Tu Si tot Clubul vostru De Inecathe . Avem o Vorba Sa va scpunem . Aratatzi Perfect din Spate

Am o gramada de defecte.stiu...nu oblig si nici n-am obligat pe nimeni sa ma accepte...

Nu plange ca s-a terminat ci zambeste ca te-ai scapat!happy

Viata seamana cu o poveste, ceea ce importa nu e lungimea ei, ci valoarea ei`oh go on

Sa nu uiti ca orice asteptare e provizorie, chiar daca dureaza toata viata.

Pentru fiecare 60 de secunde în care sti supărat, pierzi un minut din viaţa frumoasă pe care nimeni nu ţi-o poate da înapoi… aşa că învaţă şi tu să fii fericit şi să zâmbeşti!happy

.Stiu ca este greu dar sunt aici gata sa te ridic ,cand simti ca pici ! love struck

Este o prostie să renunţi la visele tale doar pentru că unul nu s-a împlinit!

Copilăria. Singurul paradis pierdut.

Doar pentru că cineva nu te iubeşte aşa cum vrei tu, nu înseamnă că nu te iubeşte cu toată fiinţa sa.

Nu te teme niciodată de umbre, ele arată doar că există lumină în apropiere!

Zâmbeşte celui care te-a părăsit ca să nu creadă că-ţi pare rău!

Zâmbetul durează doar o clipă,dar amintirile lui o viaţă întreagă.

Adevărul doare. dar ceea ce ne lasă răni adânci este totuşi minciuna!

Ea nu e ca resul.Ea e pur si simpluu` ea`![love struck]

Nu sunt asa cum ai vrea`!Iubeste`ma pe mine nu imaginea mea`!happy

O fata desteapta are un intotdeauna baiat pe care si`l doresc altele

Nu te uita inapoi. nu te mai pierde printre vise,priveste inainte. sunt cu bratzele deschise si cu ploapele inchise, din nou simt ca mi`e dor. imi doresc sa fiu cu tine impotriva tuturor.

Doar muzica paşilor tăi îmi aminteşte de exiştenţa timpului. Eu Ji toate cuvintele mele nespuse ne deşirăm tăcerea peste urmele tale!

Mult timp a trecut,nimic nu s-a schimbat... La ea tot mai mult se gandeste. Traind cu teama ca deja l-a uitat, Nu stie ca inca-l iubeste.

Cred ca te`ai saturat sa astepti baiatul potrivit ai intalnit atatia badarani ce te`au dezamagit e timpul sa nu ma mai eviti si sa`mi spui in fata daca vrei sa incepem impreuna o noua viata .

Nu se vinde ieftin, fiindca ea vrea TOT! ii lasa pe fraieri cu fanteziile lor. happy sa`si imagineze cum ar fi sa fie o nOapte a lor!

Ti-ai gasit alta tampita,dOar sunt deStule ! Nu e vina ei ca O fOlOseSti sa ma raneSti. si faCi spume ca nu reuSeSti

Si'ti vezi de treburi, ca oricum viata merge'n suturi. Ai cazut - te-ai ridicat, inveti noi moduri sa te scuturi ."

Stiu ca ti-am spus de multe ori: Cu un zambet ma ridici la nori day dreaming. Imbratiseaza-ma si apoi povesteste-mi despre noi."

Îmi faci draci ! Mă faci să beau mereu. Mă cerţi mereu. De ce mereu vinovata sunt eu

Toti imi spun: -nu renunta- -nu mai plange- -totul va fi bine- Dar eu las capul in jos si le spun: - Nu-i pasa de mine

Ma vei gasi poate intr-o zi. Intr-un loc uitat...ma vei privi. Zicand incet."A fost'odata prietena mea".

O simpla comparatie intre prietenii adevarati si prietenii falsi

Prietenii adevarati te critica sa nu cumva sa ti-o iei in cap , prietenii falsi te lauda ca sa te faci de rahat…

Prietenii adevarati sunt langa tine la bine si la greu , nu te lasa cand ai probleme , prietenii falsi sunt cu tine la bine, la greu dispar cand ai probleme , se fac ca nu te cunosc.

Prietenii adevarati te ridica daca esti jos , prietenii falsi nu-i intereseaza si te lasa jos …

Prietenii adevarati te conduc pe ultimu drum , aia falsi nici nu-i intereseaza ca te-ai dus…

Prietenul adevarat se distreaza la tine acasa , dar a doua zi te ajuta sa faci curat , prietenul fals se distreaza , rupe tot si apoi pleaca fericit , nu te ajuta cu nimic …

Prietenul adevarat iti spune nu mai bea , prietenul fals iti da sa bei pana cazi in cap…

Prietenul adevarat nu profita de tine , prietenul fals si-ar da in cap ca sa ii dai si lui ceva…

Prietenii adevarati mi-au spus pe fata ce au avut de zis , prietenii falsi pe la spate m-au barfit.

Prietenii adevarati iti spun " Ce mai faci? " , prietenii falsi cand incep cu asa ceva stiu ca au nevoie de ceva…

Prietenii adevarati si-ar da viata pentru mine si eu pentru ei , prietenii falsi nu ar misca un deget pentru mine.,.

Cu prietenii adevarati pot vorbi orice ca a doua zi nu imi aud vorbe , cu prietenii falsi de vorbesti ceva toti stiu ce le-am zis…

Un prieten adevarat iti da sfaturi cand ai probleme , un prieten fals iti da doar sfaturi rele…

Un prieten adevarat iti da bani si nu tii cere inapoi , un prieten fals iti da ceva ,ii esti dator cu viata

Prietenii adevarati nu m-au uitat cand au vazut ca nu mai am , prietenii falsi cand au vazut ca nu ami am toti au plecat…

M-ati considerat un prost ca v-am dat, sa stiti si voi ca nu v-am dat ca am fost prost , v-am dat ca am fost bun cu voi , dar nu mai merge asa am sa schimb si eu foaia si in sfarsit mi-am dat si eu seama care imi este prieten adevarat si prieten fals….

Multi rostesc cuvantul `Prietenie` Dar putini il inteleg

Prieteniile care se sfarsesc .De fapt nu au existat!

Prietenul adevărat, este acela ce-ți întinde mina, nu pentru o zi ci pentru totdeauna, cu prietenie...

Sunt tot ce vrei Si nu mai poti avea Tot ce`ai avut Si n`ai putut pastra.

Acum ar trebui sa stii mai clar ce vrei.El are de pierdut,tu esti OK!

Poate ca ai vrea sa mai fii langa mine cum erai candva dar fierbe tot sangele in tine cand stii ca acum e altcineva in viatsa` mea

Suficient de matura ca sa stiu ce vrei,si suficient de copila ca sa ma prefac ca nu`mi dau seama

Nu mai sunt ca la-nceput si asta te doare cel mai mult.

Te poti simti singur, trist, dar niciodata invins. Poti pierde, poti gresi, poti suferi, dar nu te gandi sa abandonezi.

Înfrîngerea este numai acelora care o accepta

Se vede clar pe fata ta ca ma placi si ca mai vrea !

Nu ma compromit ! Nu ma am numai pe mine ! : x

Am invatat ca sunt oameni care te iubesc, dar nu stiu s-o arate.

Nimeni si N I M I C nu ma va O P R I sa te I U B E S C

Zambetul este drumul cel mai scurt intre 2 inimi.

Nimic nu se câstiga, nimic nu se pierde, totul se transforma

Niciun fulg de zapada nu cade vreodata într-un loc gresit.

Inima mea e legata strans de'a ta.

Întotdeauna fetele au gândit cu inima

Ai invins? C0ntinua! Ai pierdut? C0ntinua!

Fie ca`am plans sau am zambit, mereuu` am f0st d nedespartsit!

Cand iti intorci privirea spre el,te luminezi de bucurie !

P0ate n.am aratat ce simt,imi pare rau.Nu mai conteaza,oricum in ultima vreme t0ate visele se fac scrum,a f0st un epis0d frumos, asa.i zis si tu,insa prezentu.i cam dureros,nu p0tsi spune NU.

Da asta este viata mea, este si buna si rea, dar e mai buna fara tine în ea!

Si cad pe nisip. Timpul nu înseamna nimic. Am toataa vara sa ma ridic !:-x

Inainte sa plec,am suflat aburi peste imaginea ta si am scris cu degetu pe oglinda: DISPARI!

Candva am tipat si am sarit in sus de fericire !

Acum esoul spune asa:"Chiar daca ai puterea sa ascunzi" ti`e dor de EA.

Spuneai ca totu.i trecator si a doua zi vezi Doamne, va.ntâlneati întâmplator

Se grabeste s-ajunga dincolo de ploi,dar pâna atunci mai înfrunta furtuni si noroi

Si adu`ti aminte de mine ca am fost cândva lânga tine.

Sunt inofensivă,dar gândul meu e criminal

Sunt prea fericită. . Dar nu o spun .E prea dur pentru alţii

Sunt o fată alintată,de zdrenţe invidiată,mereu copiată şi niciodată egalată

Nu te Schimba urmează-ţi visele nimeni nu te poate oprii...Nu ceda orice ar fi!

Inima este ca marea, pastreaza in adancul ei tot ce a primit.

Ti-as da inima mea, dar a suferit prea mult, ti-as da viata mea dar trebuie sa mearga inainte, ti-as da totul dar e prea tarziu caci s-a terminat

iubeste baiatul care iti zice ca esti frumoasa nu sexy...iubeste baiatul care te suna inapoi atunci cand iai inchis tel in nas iubeste baiatul care te ea de mana si te arata lumi intregi chiar daca nu esti aranjata.si nu vei regreta

Sunt o mika vrajitoare.cine ma saruta moare.un baiat m-a sarutat.7 zile a oftat.:X:X:X

Atunci cand vei vrea sa ma ranesti , adu-ti aminte ca ai facut-o deja

Va Veni O Zi Cand Tu Imi Vei Spune." Eu Sunt Ptr tine, Nu Ptr Alta!" Cu Lacrimi In Ochi Iti Voi ShopTi. "Ai Fost Ptr Mine, Acum Fii Ptr Alta !

Frumusetea este in orice dar nu oricine este in stare sa o vada

Esti patetic si tu stii.nu mai cred in jucarii tu mereu crezi ca pun botu’.hai c’o faci pe idiotu

Deseori dragostea nu e un joc,unde zarul chiar nu are nici un rost

" Fiecare cuvant e o speranta in plus cu fiecare clipa trecuta moartea mea e mai aproape iar eu inca visez

Saruta`ma cum ai facut`o prima data!

❤E o poza cu noi ce imi spune ca-mi lipsesti❤❤Te iubesc❤

"Viata e un joc, din care nimeni nu se poate retrage nicicand, ducand cu sine castigul"

Invata sa invingi lacrima cu un zambet chiar si atunci cand doare ...

Stau si privesc afara,vantul bate frunzele se duc ca amintiriile cu tine,cand ma gandesc ca nu mai esti cu mine ma doare sufletul,tu esti acum undeva departe

°º•★Madutza★•º° ❤Asta e felul meu.daca nu intelegi tu azi.atunci intelege maine altu`❤●๋❤

"E în zadar sa vorbesti celui care nu vrea sa te asculte."

A part of you has grown in me. And so you see, it's you and me together forever and never apart, maybe in distance, but never in heart

Tocuri inalte, parul lasat pe spate...Delicata,rujata si atent parfumata.Mersul ei de felina pe baieti ii alina.Daca nu esti atent ramaï fara un cent...""

II ignoram pe cei ce ne adora...ii adoram pe cei ce ne ignora.ii ramin pe cei ce ne iubesc.si din pacate ii iubim pe cei ce ne ranesc.

Ejti ingerul ce ma pazeste[:X]Esthi soarEle ce ma inCaLzeste[...EjtI luNa cAre IN fiecaRe NoaPte imi VorbesTe sH steaUa cAre PT.mINe StraluceSthe[:X][SHOBY

Poate ca stii ce-nseamna durerea poate-ai pierdut pe cineva drag Chiar dac-ai plans zile-ntregi nu poti sa arati ce simti cu-adevarat Te doare, suferi, nimic nu mai e la fel

o.totusi ma intreb

Daca ma mai tii minte, macar

Sau, cum ma tii minte.

Ca si, copilu` ala

Care eram cand te-ai dus?

Sau, ma vezi din Ceruri

Asa cum sunt acum?

Nu stiu.asta-i intrebarea mea!

[♥]Spui ca sunt fitoasa...Te ascult atent! Chiar crezi ca imi pasa?

O femeie-n viata ta E ca focul, nu uita!

! °Ma invidiezi ? Ai de ce winking °Ma barfesti ? N'ai decat winking °Regreti ca m'ai cunoscut ? M'i se rupe winking °Indrasneata ? Dak tu esti pampalau winking °Incapatanata ? Pana peste masura winking °Nemultumita ? Intotdeauna winking °te-am insultat ? Foarte bine , meritai winking °Ai zis ce`ai vrut ? . O sa ascultzi si ce nu vrei winking °Modesta ? In anumite cazuri winking °Ca sa te multzumesc ? N`o sa ma schimb winking °ti-am mai zis ca te iubesc ? . Am fost sincera winking °Rea ? . Cu cine merita winking °Sincera ? Da , oricat de dur ar fi adevarul winking °Bunul meu simt ? . Depinde de al tau winking °Urata ? Nici macar la prima ora a diminetii winking °Geloasa ? Da , chiar daca nu'mi dai motive winking °Indragostita ? In fiecare zi de altu` winking °Copilaroasa ? Da , pentru ca asa vreau winking °Originala ? Mereu winking(spre deosebire de tine care esti doar un xerox) °Devotata ? Pentru ca stiu sa'mi mentin prietenii winking °Copiata ? De fiecare data winking °Tupeista ? Pentru ca tre` sa fiu mereu peste tine winking °Vrei sa`mi devii prieten ? . °Demonstreaza`mi ca meritzi winking °Indiferenta ? Daca nu ma interesezi winking °Te urasc ? . mi-ai dat motive winking °Falsa ? Doar cu unii winking °Parsiva? Datorita unora dintre voi winking °Un sfat ? Nu asculta de sfaturile nimanui winking °Te deranjez ? . Iarta`ma , nu pot sa multumesc nici macar o pERs laughing

Un gand�Un vis... O dorinta�Tristete�Bucurie�Fiecare dintre noi le simte, le traieste si doreste, la un moment dat, sa le impartaseasca. Vrem sa iubim, sa fim iubiti. Si totusi, parca exista ceva mai profund, ceva mai trainic, ceva ce ne da cu adevarat putere, ceva ce nu ne lasa sa ne descurajam, ceva ce ne da, pana la urma, aripi sa visam din nou. Sa fie acest lucru prietenia? Pentru fiecare dintre noi, prietenia inseamna ceva, fiecare ii da valente diferite. Si totusi, pentru cei mai multi, prietenia inseamna, de cele mai multe ori, TOTUL. Prietenia? Un cuvant ce greu poate fi explicat in cuvinte. Prietenia�exprimarea sincera si fara rezerve a gandurilor si simturilor tale in fata unei alte fapturi omenesti, sinceritate totala si dezinteresata in viata launtrica cea mai intima, ca o incercare de retraire in profunda simpatie a unei alte fiinte omenesti. Prietenia face sa nasca, hraneste si intretine cele mai frumoase sentimente de generozitate de care e capabila o inima omeneasca. Prietenie este cand persoana care ti-e alaturi accepta sa fie "acolo" pentru tine si la bine si la rau.

● Sunt momente cand iţi dai seama cât valorezi ca persoană, de aceea imi iubesc sufletul! ●

Invata`sa plangi fara [lacrimi],sa gandesti cand ar trebui sa [plangi],sa [uitzi]si sa [ierti]prefacandu`the ca nu te [do0are]...invata sa [iubesthi] si vei fi cel mai [TARE].

¢e e iυвiяeα`? :╳ De toţi îi cântăm scriem şi vibrăm. Dar când ne părăseşte [ broken heart ] Totul în viaţă ni se prăbuşeşte !

¢e e iυвiяeα ? De inima mereu o cheamă ! Deşi toţi de la ea avem o rană. straight face

Nu am nevoie de averi,am nevoie doar de un baiat care ma suna sa imi spuna: "ai grija de tine, iubita te pup, noapte buna!"

De ce te miri cand iti spun "te iubesc?" Pt ca.a trecut atata timp, iar tu ai uitat sa visezi!

Sunt una dintre acele persoane pe care o observi doar dupa ce dispare smug ;x

Nu vreau sarut,nu vreau atingere.Vreau doar sa`mi fumez tigarea`n liniste

Tăcerea este un text pe care s-ar putea să nu ştii să îl citeşti.

Si... acea voce dura-mi spune"Ai gresit mult si uite.l-ai pierdut!"

Peste obraji o ploaie de lacrimi se vede... Cad in genunchi... "Doamne, cum l`am putut pierde?!"

Am invatat ca e bine sa`ti pierzi orgoliu, pentru persoana iubita dar ai grija sa nu pierzi persoana iubita, din cauza orgoliului !

Sa nu ma ajtepti sa vin . sa`ti mangai sufletul de gheata . caci n`am sa mai bat a`2a 0ara la usha ce mi s`a inchis in fata\

"O voce parca'mi spune---> "N'ai procedat corect" ...smugTotusi alta imi spune --->"Ai procedat perfect"

• N’am uitat…sick<

-Zambesc si gata de azi sunt alta.

-Insa unele`ntamplari te marcheaza pe viata,unii nu vor sa le-accepte.altii pe seama lor invata !

"Acum tot ce va pot spune este ca am ridicat fruntea mult mai sus decat toti aceia care mi-au facut rau si stau bine!"

"Daca pentru un moment ai crezut ca o vei distruge, uite-o dupa putin timp: zambeste si e dulce!"

"Nu-mi spune ca ma iubesti decat daca cu adevarat ma iubesti,pentru ca s-ar putea sa fac o nebunie si chiar sa cred asta."

"Alergam dupa fericire pana departe, fie pe mare, fie pe uscat; dar fericirea e aici, aproape."

"Cei care ma critica si ma invidiaza.vor doar sa ma schimbe pentru ca vad in mine ceea ce ei nu vor fi niciodata!"

"Vei cauta privirea mea,in fiecare "ea" din viata ta!"

"Nu-mi spune ca ma iubesti decat daca cu adevarat ma iubesti,pentru ca s-ar putea sa fac o nebunie si chiar sa cred asta."

Am decat cateva momentan, [nu am stickul acasa, cand il primesc, iti mai dau. :* ], dar care mi plac mult...

Uite:

• Orice baiat care se respecta are langa el o bruneta • [Brunetele fac legea. love struck ]

←♥→Uita-te atent,nu insistent…priveste dar nu atinge…te pot respinge…viseaza…doreste…oricum in realitate nu ma poti atinge!←♥→

nici0data nu e prea tarziu` ! t0ate tre` sa le`ncerci, incearca`le pe viu ! cand t0ti prefacutii se prefac ca` stiu . ridica d0ar degetu` mijl0ciu`? !

• Iubeste`o nu`mi pasaa ... Pastreaz`o de tOtt` , iar pe minee cand ma privestii` sa te lingii pe b0tt blushing •

● Ai privit`o zambind si-ai abordat`o gandind ca e la fel ca restu`...Dar felu` ei de`a fi...Atat de diferita ;x ! Te`a facut s`o iubesti.E chiar deosebita ●

•Cheama`ma, întâlneste`ma• Distruge`ma, dar pastreaza`ma!•

Nici o viata n-ar fi de ajuns

Sa mai repar tot ce tu ai distrus

Nici o viata nu cred ca ar ajunge

Sa imi opreaasca lacrima ce curge

•Nu-l lasa pe cel care te face sa suferi sa se creada superior.Zambeste-i!asa ii vei demonstra ca tu esti cel bun si el cel rau!•

Adevarul costa scump,o sa-ti demonstrez...Dar ce vreau e sa te fac sa realizezi,Ca daca tu ignori tot ce te-nconjoara,Asta nu inseamna ca o sa dispara!

Dc privesti in trectul indepartat?cum poti sa miniti o fata care te-a respectat?

Am cresCut!`Am laSat in urma` un treCut ! si-acum,cu capu` sus,pOt spune ca am ajuns unde am vrut!`:-x

cat vrei tu sa pari de gigolo. cand ii vezi ochisorii aia iti piere chefu` de a face misto .

• asta mica e mereu cu zambetul pe buze, nu se streseaza, nu prea o intereseaza ce urmeaza. •

Sper sa iti placakiss

| NimeniCelebru a răspuns:

Inima este ca marea, pastreaza in adancul ei tot ce a primit.

Ti-as da inima mea, dar a suferit prea mult, ti-as da viata mea dar trebuie sa mearga inainte, ti-as da totul dar e prea tarziu caci s-a terminat

iubeste baiatul care iti zice ca esti frumoasa nu sexy... iubeste baiatul care te suna inapoi atunci cand iai inchis tel in nas iubeste baiatul care te ea de mana si te arata lumi intregi chiar daca nu esti aranjata.si nu vei regreta

Sunt o mica vrajitoare.cine ma saruta moare. un baiat m-a sarutat. 7 zile a oftat.:X:X:X

Atunci cand vei vrea sa ma ranesti, adu-ti aminte ca ai facut-o deja

Va Veni O Zi Cand Tu Imi Vei Spune." Eu Sunt Ptr tine, Nu Ptr Alta!" Cu Lacrimi In Ochi Iti Voi sopti. "Ai Fost Ptr Mine, Acum Fii Ptr Alta!

Frumusetea este in orice dar nu oricine este in stare sa o vada

Esti patetic si tu stii.nu mai cred in jucarii tu mereu crezi ca pun botu’. hai c’o faci pe idiotu

Deseori dragostea nu e un joc, unde zarul chiar nu are nici un rost

" Fiecare cuvant e o speranta in plus cu fiecare clipa trecuta moartea mea e mai aproape iar eu inca visez

Saruta`ma cum ai facut`o prima data!

❤E o poza cu noi ce imi spune ca-mi lipsesti❤❤Te iubesc❤

"Viata e un joc, din care nimeni nu se poate retrage nicicand, ducand cu sine castigul"

Invata sa invingi lacrima cu un zambet chiar si atunci cand doare...

Stau si privesc afara, vantul bate frunzele se duc ca amintiriile cu tine, cand ma gandesc ca nu mai esti cu mine ma doare sufletul, tu esti acum undeva departe

°º•★Madutza★•º° ❤Asta e felul meu. daca nu intelegi tu azi.atunci intelege maine altu`❤●๋❤

"E în zadar sa vorbesti celui care nu vrea sa te asculte."

A part of you has grown in me. And so you see, it's you and me together forever and never apart, maybe in distance, but never in heart

Tocuri inalte, parul lasat pe spate...Delicata,rujata si atent parfumata.Mersul ei de felina pe baieti ii alina. Daca nu esti atent ramaï fara un cent...""

II ignoram pe cei ce ne adora... ii adoram pe cei ce ne ignora. ii ramin pe cei ce ne iubesc.si din pacate ii iubim pe cei ce ne ranesc.

Esti ingerul ce ma pazeste[:X]Esthi soarEle ce ma inCaLzeste[... EjtI luNa care IN fiecaRe NoaPte imi VorbesTe sH steaUa care PT. mINe StraluceSthe[:X][SHOBY

Poate ca stii ce-nseamna durerea poate-ai pierdut pe cineva drag Chiar dac-ai plans zile-ntregi nu poti sa arati ce simti cu-adevarat Te doare, suferi, nimic nu mai e la fel

o.totusi ma intreb

Daca ma mai tii minte, macar

Sau, cum ma tii minte.

Ca si, copilu` ala

Care eram cand te-ai dus?

Sau, ma vezi din Ceruri

Asa cum sunt acum?

Nu stiu.asta-i intrebarea mea!

[♥]Spui ca sunt fitoasa... Te ascult atent! Chiar crezi ca imi pasa?

O femeie-n viata ta E ca focul, nu uita!

astea le am. sper sa iti placa:*

fundita?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De cate ori te uiti in jos vezi numai tristete, te uiti in sus ce vezi? Iti spun eu nu vezi nik.Crezi ca e durere, nu este uibirea in care ai crezut canva...tongue:*laughing

| BbyDydy a răspuns:

Te iubesc dar las ca-mi trece.
* Nu ma mai intereseaza cum zambesti.
*Nu`ti promit nimic , dar gandeste`te un pic ... Nu ma ai pe mine, nu ai nimic !
*?i când te vad întâmplator mi.aduc aminte tot ce.a fost ,dar uitându.ma înapoi îmi zic. chiar n.are niciun rost!
*Mereu cu zambetul pe buze • Nu se streseaza • Nu prea o intereseaza ce urmeaza .
*E luni 29,suna ocupat la telefon;
Vorbesc cu altu ca-ntre noi devine monoton.
*Adu-ti aminte ce greu iti este sa te schimbi pe tine insuti si vei intelege atunci cate sanse ai cand incerci sa-i schimbi pe ceilalti.
*Când viata iti da o mie de motive pentru a plânge,demonstreaza ca ai o Mie si Una de motive pentru a zâmbi:X
*si poti sa tipi,ca nu te aud,si poti sa plangi,ca nu te vad,si poti sa pleci,ca nu te caut,si poti sa mori,ca nu imi pasa!
*Ma vrei inapoi?Eu nu,Iti spun doar atat. Nu miza pe faptul ca odata m`ai facut sa plang. Am mai crescut.
*Si n-am uitat, cat am plans de fapt, cat am regretat, am realizat ca tot ce-i bine nu tzine mereu cu tine, retine,dar nu uita ca intr-un final orice rau e ucis de`un bine!
*Vreau sa stii ca mi se rupe de ce faci, de ce zici de ce vrei, ma'ntelegi,sau macar incerci sa-ntelegi, ca mi s rupe de ce spui, ce faci in orice fel,spune-mi daca ma-ntelegi, sa ti-o spun altfel!
*Ce te-ai gandit ca indiferenta ta ma doare? ha`?! dar,nu te-ai gandit . pentru.` mine mai existi oare?
*cand nu o sa mai fiu,poate ca atunci o sa-ti dai seama ce'ai avut.
*Tu te mai suporti?eu nu te mai suport!
*Tu crezi ca te crezi in stare, da` esti departe . lasa
-
Ai fost un prost , nu trebuia sa o visezi , trebuia sa o iubesti !
*
Daca ai nevoie de mine , numai sunt aici
*Poti sa apartii oricui, nu e treaba mea
*Faze din astea sa i le faci lu' mata ! : )
*"Daca tu imi arati ca nu iti pasa.Eu iti arat ca pot fara tine... "
*Te doare cand vezi ca nu imi pasa.Si iti zic mereu "Nu mai conteaza .lasa"
Te'am iubit de la'n ceput si mi-am dat seama prea tarziu,eu traiesk si fara tine dar tu nu poti fara mine

Unii sunt prea fraeri sa vada...prea fraeri sa inteleaga...ca mie nu imi pasa.
Am facut lucruri ciudate, pentru o singura minune... Sa te am pe tine aproape, m-am certat cu intreaga lume!
Am invatat sa plang cu zambetul pe buze...

Ii pasa, dar vrea sa arate ca`i indiferenta, e rea, dar incearca sa fie buna, pastreaza distanta dar mereu e aproape.

Indiferenta ta raneste sufletele altora

Puteai sa te fi indoit de orice...Chiar si de increderea pentru mine.Dar de dragoste ce ti-o purta nu trebuia sa te indoiesti nicioadata...aici e cea mai mare greseala a ta.

Din tot ce’a fost intre noi nimic nu regret sh parca nici acum nu’mi vine sa cred ca nu te mai vreau."

Lumea vorbeste prostii ca sa te schimbe si te minte.numai tu poti vedea si dincolo de cuvinte

As vrea sa simti cât te iubesc sa-ntelegi cât îmi doresc sa crezi în mine …

Am trecut prin multe si-am sperat sa-nveti sa crezi în mine de-ai privi adânc în ochii mei ai vedea ce-nsemni pentru mine

Chiar daca iti gresesc...chiar daca sunt momente cand iti lipsesc sa nu uiti sunt langa tine si te iubesc

Daca ai o fata ce sincer te iubeste Nu gresi sa o lovesti,pentru tine ea traieste!

Regreti?Regreta! Pt ca acum e prea tarziu am plecat si n.o sa my vin.tu plangi mie`mi vine sa rad e neplacut dar gandeste`te ca a fost invers in trecut.\

sa faci diferenta intre alte fete si fata ta, sa stii ca toate te vor, dar niciuna nu te iubeste ca ea'

mi place zambetul tau si chipul tau de copil ,Imi place parfumul tau, imi place cum te imbraci Imi place cand razi, cand plangi, cand taci ;

Nu am nevOie sa mi se`arate vreun drum sau sa fiu invatata cum sa gandesc aCum

Ambitia te ajuta dar orgoliul te distruge

uneori viata e de ne'nteles ea nu iarta, iar tu n'ai de ales

iti va fi dor poate'ntr'o zi cand , auzindu'mi glasul, vei sti ca nu am sa revin.==> destinul meu e altul

poti sa fii frumos cat 10 daca n'ai talent esti rece

sa poti sa fii tare , chiar daca inima te doare sa poti sa zambesti atunci cand sufletul iti plange . aceasta este arta de a invinge.

Daca as putea fi acolo n`ar mai fi asa Si fac pariu ca prezenta mea ar schimba ceva Si sti ca ma lupt si indiferent ca sunt departe Sufletul meu e acolo si nimic nu ne desparte`!"

Din tot ce`a fost nu regret nimic Dar acum regeret ca nu putem fi impreuna Shtyy ai fost totul pentru mine

Iar am iesit pe strazi in casa nu mai rezist De astazi tin regim de vise, sa te uit mi-am promis

Nici0data nu e prea tarziu` ! t0ate trebuie` sa le`ncerci, incearca`le pe viu ! CAnd t0ti prefacutii se prefac ca` stiu . ridica d0ar degetu` mijl0ciu`? !

opusul vietii nu este moartea ci indiferenta!Plus ca stim cu totii indiferenta doare cel mai mult

esi de pe mess ca îmi respiri aerul

Doamne… fa-ma pasare sa ma pot caca pe toti

As vrea sa fiu cum o sa fiu… asa ca lasati-ma sa traiesc asa cum stiu…lasati-ma sa fac si bune si rele…ca sa stiu macar ca sunt greselile mele…

Priteni falsi sa dea BUZZ, astazi fac prezenta! "

Aspir…….la o viata mai buna…

Nu am nevoie d un BAIAT sa ma simt bine,nu am nevoie de un paznic in jurul meu, am nevoie doar d LIBERTATE si d a putea fi EU

As vrea sa cred vrajala ta,Dar tot ce-mi spui e BLA BLA BLA. Decat sa ma tot vrajesti.Mai bine ar fi sa-mi spui ca ma iubesti

Prefer sa fiu o SCORPIE decat ca tine o alta COPIE !

Minti ieftin si prost,iti stiu replicile pe de rost. Ce urmeaza sa spui iti zic eu dinainte. Mereu ai incercat sa ma faci din cuvinte. Am fost si voi ramane mereu aceasi fata cuminte cu ganduri rele in minte

Sa taci cand vorbesc eu ! Nu`mi place sa minti atat timp cat mint si eu`! Nu`mi place sa imi spui [pa!] Nu uita - asta e replik mea

Ce te-ai gandit ca indiferenta ta ma doare? ha`?! dar,nu te-ai gandit . pentru.` mine mai existi oare?

Hai invata sa treci peste,viata nu e o poveste.Cand destinu`ti joaca feste,nu trebuie sa plangi, zambeste !

Am trecut peste ce a fost mai greu.Si nu mi-a pasat ca la bine ati fost cu mine si ca m-ati lasat la greu Am trecut peste asta inca o data.Dar acum snt o alta fata

Banii nu fac fericirea,o cumpara gata facuta.

Eu nu sufar de nebunie ,ma bucur de ea in fiecare minut

Ar trebui sa inveti sa apreciezi ce ai langa tine, Ar trebui sa ma respecti,stii bine.Nu vreau sa te oblig sa stai langa mine.Dar daca tot o faci,fa-ma sa ma simt bine!
asta a fost
E ca o poveste,in care suntem doar noi doi E ca o poveste,sclipiri de stele printre noi :X

Vreau sa alerg dar stau pe loc straight face ma simt nebun dar nu-s deloc Vorbesc cu mine dar nu m-aud as vrea sa plang, dar totusi rad ! oh go on

Mi-e dor de simplele banalitati pe care le faceai, mi-e dor de simplu "te iubesc" pe care mi-l spuneai

Viata merge inainte dar continui sa visezday dreaming

Plec dar o sa ma intorc[ candva ] Plang o sa rad[ candva ] Nu`mi pasa dar mi-a pasat[ candva ] Nu mi`e bine dar o sa`mi fie [candva]

Vad pe tavan un mare curcubeu,m-am ratacit in universul meu,oricat de aiurea ti-ar parea,viata-i frumoasa cand stii sa profiti de eahappy!`

Si eu am plans,si eu am ras Si eu am rabdat!Insa ,si cu lacrimi in ochi Tot am luptat! ;x
Funda?:Xbig grin

| Balici_Georgiana_1992 a răspuns:

Sunt o mica vrajitoare.cine ma saruta moare. un baiat m-a sarutat. 7 zile a oftat.:X:X:X

Atunci cand vei vrea sa ma ranesti, adu-ti aminte ca ai facut-o deja

Va Veni O Zi Cand Tu Imi Vei Spune." Eu Sunt Ptr tine, Nu Ptr Alta!" Cu Lacrimi In Ochi Iti Voi sopti. "Ai Fost Ptr Mine, Acum Fii Ptr Alta!

Frumusetea este in orice dar nu oricine este in stare sa o vada

Esti patetic si tu stii.nu mai cred in jucarii tu mereu crezi ca pun botu’. hai c’o faci pe idiotu

Deseori dragostea nu e un joc, unde zarul chiar nu are nici un rost

" Fiecare cuvant e o speranta in plus cu fiecare clipa trecuta moartea mea e mai aproape iar eu inca visez

Saruta`ma cum ai facut`o prima data!

❤E o poza cu noi ce imi spune ca-mi lipsesti❤❤Te iubesc❤
" Fiecare cuvant e o speranta in plus cu fiecare clipa trecuta moartea mea e mai aproape iar eu inca visez

Saruta`ma cum ai facut`o prima data!

❤E o poza cu noi ce imi spune ca-mi lipsesti❤❤Te iubesc❤

I love you but I let that pass.
* I do not care how you smile.
* There `promise anything, but think about it for a minute '... There you have me, you have nothing!
*? And when I see you still remember ce.a was accidentally mi.aduc but uitându.ma back I say. n.are just pointless!
* Always with a smile • No one is stressing • Not interested in what follows.
* It's Monday 29 it is busy on the phone;
Talk with other that between us becomes monotonous.
* Remember how difficult it is to change yourself and you'll understand then how many chances you're trying to change others.
* When life gives you a thousand reasons to cry, demonstrate that you have a thousand and one reasons to smile: X
* And can you guys not hear you, and you can cry, you do not see, and can leave, do not look for you, and you die, I do not care!
* I want back? I not only tell you so. Do not count on the fact that once I 'got me crying. I've grown.
* And I forgot how much I complained, as I regret, I realized that everything's okay not always TZin you remember but do not forget that in the end all evil is killed by `good!
* I want to know why it breaks up, what about what you want, ma'ntelegi, or even try to understand me, as I have break you say, what you do in any way, tell me if ma- understand each other, to say it differently!
* What you thought that your indifference hurts? ha '! but you have not thought of. to. 'May I exist?
* When not I be, maybe then you figure out the person you had.
* You stand?'m Not anymore!
* You think you're able, give `'re away. let
-
You were a fool, did not have to dream, you have to love!
*
If you need me, just here
* You can belong to anyone, it's my job
* Phases of these to make them lu mata! happy
* "If you show me that you do not look like you can pasa.Eu without you..."
* It hurts when you see your pasa.Si I do not always say "Never mind. Leave"
Ted la'n te'am loved and I realized too late, I traiesc without...