| cristi7sv a întrebat:

Descrieti-va camera personala si spuneti ce iseamna ea pentru voi! doar rog sinceritate...

2 răspunsuri:
| Veroniquest a răspuns:

Camera mea...
Desi nu e una dintre cele mai sofisticate, ca aspect aici,, cresc". Camera mea este jumatate din mine. Este jumatatea care ma reprezinta intr-un fel sau altul, indirect. Camera mea e locul unde ma regasesc, unde intru si stiu ca acolo am tot ceea ce imi trebuie, ceea ce ma reprezinta. Nu are rost sa spun multe detalii despre cum arata, intrucat oricat de bine as descri-o niciodata nu o sa vo puteti imagina exact asa cum e.
Intrii pe usa, iar in fata vezi un pat plin cu perne de diferite forme si marimi. In stanga se afla un raft, verde :3, unde imi tin toate prostioarele: oglina, reviste, lumanari de camera, agrafe, bratari si genti. In stanga acestui dulap, se afla un alt dulap, maro happy. Pe el am, la fel. Lucruri random. Jucariile de cand eram mai mica, de care nu ma pot desparti, lucrurile de fete (oje, masti de fata, creme, lipstick, balsam de buze, creme si trei cutii unde, la fel se gasesc lucruri random, iar pe ultimul compariment stau papucii de sezon, inghesuiti.
Cum intrii, in dreapta se afla un dulapior pe care am televizorul, iar inauntru lui am genti si pungi de cadouri, cutii. In dreapta dulapiorului am un fotoliu, geamul, caloriferul, iar in fata patul.
In fata geamului se afla sifonierele mele si un alt dulap pe care imi tin cartile si parfumurile.
Cam asta ar fi in mare.
De camera mea ma leaga o groaza de amintiri de care o sa imi fie dor sa ma despart, cand ma voi muta happy
Sper ca ti-a placut mica mea descriere.
P.s am scris gresit v-o mai sus si nu mai pot corecta :3. Sper sa remediez problema prin ps-ul acesta.

| lanadelsex a răspuns:

Doar o camera, pe peretii caruia am lipit chestii.Nu inseamna nimic, e doar o incapere... Uneori stau prea mult inchisa acolo, uneori nu intru deloc ( there's no inbetween)