| Anishoara_6793 a întrebat:

Descrieti va rog familia idiala...cum o vedeti...in ce masuri?

2 răspunsuri:
| myha a răspuns:

Familia ideala : familia este un grup de persoane cu care te simti in siguranta, cu care poti sa discuti orice problema care te framanta.
Eu am jumatate din familia ideala. Cu parintii mei [ inclusiv tatal meu] pot discuta despre toate subiectele. Sunt in pas cu moda si tin pasul cu timpul. Nu sunt deloc demodati ci cauta sa ma inteleaga si sa inteleaga capricile mele de adolescenta. Si chiar le inteleg!
O familie ideala pentru mine inseamna o familie careia atunci cand te pui la masa poti sa multumesti sincer pentru toate eforturile pe care le depun.

| myha a răspuns:

Cam atat
:*