| lonelyheart a întrebat:

Cum e pentru voi corpul perfect? Un corp de femeie:X
Descrieti. puteti spune si masuri.
Cele mai detaliate raspunsuri funda!

7 răspunsuri:
| PhotoIsMyLife a răspuns:

90 60 90. 1. 65-1. 70m. 50-55 kg.Brunetă cu ochi verzi and a perfect smile!

| thealchemist a răspuns:

Nu exista corpul perfect, nu construiesti un robot. gusturile sunt diferite, dar si adaptabile. daca-ti place de cineva cu adevarat iti va placea si cum arata. daca nu si iti place numai invelisul nu conteaza de fapt daca-i perfect pentru ca nu vei avansa la stadiul urmator, sa-ti placa si persoana, omul din spatele aparentei. deci vezi ca nu ti-ar folosi la nimic sa ai corpul perfect nici daca ar exista.

| Abcfunny a răspuns:

Nici prea inalta, nici prea scunda
nici grasuta, nici slabuta
piele alba si fina
ingrijita
cocheta
@bastet tocmai mai descris pe mine laughing

| 3ntzz a răspuns:

Buna.
Pai parerea mea este ca, corpul perfect al unei femei este:
-nici prea slab nici prea gras (sa isi mentina o oarecare silueta)
-sa nu aiba curu' mare (scuza-mi expresia)
-sa nu aiba sanii foarte foarte mari
-sa nu fie nici prea inalta si nici prea scunda
-sa fie mereu curat ( fara zgarieturi de la pisica, fara bube )
-sa nu aiba pielea aspra ci sa o aiba fina :X ca fundu' de bebe-u
-sa nu fie nici prea bronzata si nici prea "moarta"
-si logic, sa nu aiba unul dintre mebrele superioare sau inferioare, lipsa laughing
Sper ca te-am ajutat.
Bafta!

| Bastet a răspuns:

Eu zic asa:
-slaba, dar nu schiloadalaughing
-inalta
-sani nu foarte mari, asa potriviti
-fund nu foarte mare
-inalta
-bruneta, ochii verzi
-buze...normale,naturale nu ca doua baloanelaughing
-nasuc mic
-degete lungi, unghii ingrijite
-picioare subtiri
-piele alba alba
-si sa fie cocheta, sa se ingrijeasca

si...cu siguranta trebuie sa fie buna la suflet ca daca nu...phbbbbt

| JustForLove a răspuns:

Pai. sa fie inaIta da nu de 2 m
ochi verzi si bruneta. sani mari dar nu exagerati. sa fie buna Ia sufIet cam atat. p. s si sa aiba breton... fundita :d?

| Andreea2084 a răspuns:

Dupa parerea mea esti prea cocheta, si eu sunt dar eu am 10 ani:-)plz da-mi funda! te rooooooog! corpul trebuie sa fie mediu nici "schiloada"nici "dulap"