| DsIonela a întrebat:

Desi suntem doar prieteni, cand iesim cu prietenii, ne comportam ca un cuplu ( ne tinem de mana, stau la el in brate, imi controleaza telefonul, ii controlez telefonul, daca cineva se uita mai insistent, ma intreaba ca treaba am cu persoana respectiva, dar nu ne sarutam... ) Oare ma place?

Răspuns Câştigător
| Yourevilfriend a răspuns:

Eu zic ca n-ar fi trebuit sa continui toate aceste lucruri decat daca ti-ar fi spus clar daca are ceva pentru tine. Dar dupa ce-mi spui imi pot da seama usor ca-i pasa de tine, ce faci si cu cine. daca nu i-ar place de tine n-ar face toate astea in fata prietenilor. Dar cel mai bine ar fi sa va lamuriti, nu uita..comunicarea e cel mai important lucru intr-o relatie.winking :*

3 răspunsuri:
| xXsweetgirl99Xx a răspuns:

Cred ca te place. Si cred ca si tu il placi.

| Teodora341 a răspuns:

Parerea mea este ca, el poate este mai timid, si nu vrea sa te sarute din prima..sau,ar vrea sa fie cu tine, te place, dar asteapta ca tu sa faci primul pas. Vorbeste cu el, (daca-l placi) spune-i ca simti ceva pentru el...fa tu primul pas! happy

| DomnisoaraVisatoare26 a răspuns:

Sigur va placetihappy Vb cu el despre asta