| AndreeaCB a întrebat:

De un timp de vreme visez persoana de care sunt indragostita, dar nu stiu daca el ma place. Noaptea imi apare in vise, iar in vis noi suntem impreuna, formam un cuplu, ne sarutam, ne tinem de mana etc.
Credeti ca este un semn ca si el ma place?
Rog seriozitate!
Dau fundita!

Răspuns Câştigător
| catapinguu a răspuns:

Dacă visele a deveni realitate. tare frumos ar mai fi! Nu are nicio legatură cu asta. Poate că din dorința prea mare să fii cu el, să ai o relație cu el.că te gândești prea mult la el... apar visele astea! Sunt normale aceste vise la vârsta adolescenței. uneori visăm și cu ochii deschiși... Poate poți avea o relație cu el(în realitate nu în vis), așa că spune-i ce simți pentru el până să nu fie prea târziu. O zi buna :*

2 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Nu, ar fi prea simplu si frumos.

| ApeleazaLaRaspunsulMeu a răspuns:

Nu! Odata cu varsta aceste vise sunt normale, nu are nicio legatura faptul ca visezi un baiat cu faptul ca te si place.

Mult noroc in a-l cuceri!