| Comeandtellmesomething a întrebat:

Despre ce este vorba in documentarul "the secret"?

3 răspunsuri:
| JaJe a răspuns:

Eu am vizionat acest documentariu, daca dupa ce l-ai vizionat nu ti-ai facut o idee, inseamna ca nu ai fost atenta ori nu ai bagat de seama ce au spus acolo.

Documentariul acela explica cat de important este sa fim optimisti, sa nu ne pierdem niciodata speranta, si sa fim credinciosi (nu ma refer neaparat din punct de vedere religios). Ai auzi de efectul Placebo? cam asa functioneaza si viata, daca tu crezi ca va fi bine, esti convinsa ca vi bine, atunci bine va fi!

Stiu ca pare greu de crezut, dar asta-i adevarul! Esti deprimata? trista? falit? fara iubire? fara prieteni? fara nimic? nu iti pierde speranta!

| Comeandtellmesomething explică:

Am pus intrebarea inainte sa il vizionez ca sa-mi fac o idee.

| uǝʞɔıp a răspuns:

Despre un secret