| Fantastic7 a întrebat:

Ce părere aveți despre documentarul "The Secret"?happy

2 răspunsuri:
| IubesteEa a răspuns:

Eu am citit cartea si inca o fac:d si pot sa spun ca m-a facut sa privesc viata ca pe o reusita chiar daca am suferit din unele cauze, zambescbig grin e chiar interesanta si merita citita:d

| locacita1198_1388 a răspuns:

Este genial, eu am si cartea! merita vazut pana la capat si poti folosi informatiile de acolo pentru a-ti imbunatati viata! eu de atunci sunt o persoana mult mai vesela si mai optimista si m-a ajutat in comunicarea cu ceilalti! recomand cu cea mai mare placere! happy