| Dragoselgwns a întrebat:

Despre liceul Grigore Cerchez intrebari.Se vine numai in blugi
? pantaloni de treling nu? Doar camasa sau si tricou alb?. Vesta e? Am unde sa fumez? Mai poti sa chiulesti din cand in cand?

1 răspuns:
| JokoSmile a răspuns:

Hi, pana la urma in ce liceu ai intrat smug?
Pai uniforma liceului e: blugi negri si camasa alba. Panataloni de trening doar la sport altfel risiti sa iei amenda. Nu trebuie vesta, cravata sau alte prostii de genu. Arunci pe tine o pereche de blugi negri, un tricou care iti place si cand ajungi la liceu iti pui si camasa pe tine asa de ochii lumii xd. De fumat, fumezi afara in curte langa poarta, eu nu fumez asa ca... xd. In fine etc. Deci esti... boboc in Cerchez huh smug?
Peace ^^