| stefiiii3 a întrebat:

Cum este liceul Grigore Cerchez?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Toti tiganii ajung acolo, retardatii si alcoolicii. Imi pare rau de tine... DAR toate liceele au si colegi de treaba, poate ai noroc. ( nu, n-am fost acolo)

| stefiiii3 explică (pentru anonim_4396):

Am fost acolo siii...cam ai dreptate laughing

| stefiiii3 explică (pentru anonim_4396):

Depinde de persoana. Sunt clasa a12a si am avut parte de o clasa buna, profesori buni si ore plictisitoare laughing

5 răspunsuri:
| Caro34 a răspuns:

In principal, mai toate liceele sunt frumoase, mai ales ca multe au fost proaspat renovate. Ceea ce conteaza este cum te vei simti tu acolo si asta nu va putea nimeni sa-ti spuna fiindca va trebui ca tu insati sa simti asta pe pielea ta. Ceea ce iti spun eu sau ceilalti sunt povesti pe care doar le vei citi insa nu vei putea niciodata sa le traiesti ca noi fiindca toti suntem unici. Eu te sfatuiesc sa mergi hotarat, fara teama si cu multa iubire in suflet de daruit. Vei intalni oameni minunati care iti vor schimba unele obiceiuri proaste si te vor ajuta sa fii un om mai bun! Numai bine!

| stefiiii3 explică (pentru Caro34):

Multumesc, dar doar am intrebat sa stiu cum sunt persoanele de acolo. Am citit niste raspunsuri si mi-s-a parut cam naspa ce scrie despre liceu...

Răspuns utilizator avertizat