| cclexa a întrebat:

Din ce as putea sa ii fac cainelui meu un plover si cum ca nu stiu. funda primului raspuns corect

Răspuns Câştigător
| MalynaMagdalena a răspuns:

Mai intai trebuie sa stii sa lucrezi cu andrele sau daca nu cu masina de cusut sau cu mana.cauta pe google tipare haine de animale poate gasesti ceva, acolo da mai detaliat.si material. bumbac sau matase.:*

fundita?batting eyelashes

2 răspunsuri:
| Psihiatra a răspuns:

Ai putea sa rogi pe cineva, mama, bunica ta, sa te invete sa crosetezi. E greu pana te obisnuiesti.Nu iti trebuie decat ata de tricotat si 2 ace de tricotat.Baftawinking

| CybeRAthlete a răspuns:

Invata de la cineva mai in varsta care stie sa croseteze.
bafta