| *** ~_- DeLliAaA -_~ *** a întrebat:

Sunt noua pe TPU si as vrea sa stiu mai multe.Adica sa stiu cum se da o fundita, ce semnificatie are etc. Fundita primului raspuns corect.

3 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Draga Dellia, te-as sfatui sa intri la "Intrebari frecvente" (in partea de sus al paginii), acolo vei gasi toate informatiile, care te intereseaza. day dreaming Bine ai venit printre noi! big hug peace sign kiss Bafta!winking

| Sun life a răspuns:

Poi dupa ce iti va aparea raspunsul intr-o parte apare o fundita.[nuprea are forma de fundita, are forma de insigna sau asa ceva] si se vede forma. si dai pe ea. si se punehappy
Si inseamna ca il consideri cel mai bun raspuns

| Madalina1455684 a răspuns:

Fundita te ajuta sa fi un bun reprezentat TPU.Eu asa stiubig grin.Si eu sunt noua.Defapt de cateva zile.big grin