| ralluca15lp a întrebat:

Din ce fel de magazine se cumpara postere?

Răspuns Câştigător
| thegatekeeper a răspuns:

Nu exista magazine speciale cu asa ceva, dar se pot gasi in cele de muzica, desi mai rar. Iti poti comanda pe Internet de pe diverse site-uri, iti poti face la centre specializate in asa ceva (cele care personalizeaza diverse obiecte fac si postere de diferite marimi, daca le aduci imaginea pe care o doresti pe un CD sau stick) sau le poti gasi in reviste, dar depinde si ce fel de postere vrei.

10 răspunsuri:
| LordCroft a răspuns:

Din sex shop laughing

| ralluca15lp explică (pentru LordCroft):

Du-te ba k eu nu la postere de alea ma refere laughing

| LordCroft a răspuns (pentru ralluca15lp):

Pai altceva nu mi-a trecut prin cap laughing laughing laughing

| PostereOnline a răspuns:

Am eu cu artisti din elvetia, Germania si sua : http://posterereviste.blogspot.ro/

| alicea5863 a răspuns:

Hello! Daca inca nu ai gasit magazine cu postere, te pot ajuta eu (am foarte multe postere). Trebuie doar sa mi dai add pe mess (virtopeanualice@yahoo.com) sau pe facebook (https://www.facebook.com/alice.virtopeanu). Te astept! :)

| ralluca15lp explică (pentru alicea5863):

Ai si postere cu trupe rock? ( Linkin Park, 30 Seconds To Mars, Paramore, Muse, Evanescence)

| ChrisN a răspuns (pentru ralluca15lp):

Bunahappy Am eu cateva postere cu trupe rock si cu alti artisti. Daca esti interesata, anunta-mahappy

| alicea5863 a răspuns:

Da! astept sa ma contactezi

| alicelivia a răspuns:

Din magazinele cu reviste