| Unique a întrebat:

Din Romania ce vedete preferi dintre:
1 Andreea Marin
2 Bianca Dragusanu
3 Andrea Banica
4 Monica Columbeanu
5 Dana Rogoz
6 Simona Senzual
7 Nicoleta Luciu
8 Kytty Cepraga
9 Monica Barladeanu
10 Catrinel Sandu
11 Manuela Harabor
12 Mihaela Radulescu
13 Alexandra Dinu
14 Cristina Rus
15 Andreea Raicu?

Eu le prefer pe Nicoleta Luciu, Alexandra Dinu, Andreea Marin, Cristina Rus si Kytty Cepraga

Aveti la alegere 5 vedete

Răspuns Câştigător
| Yang a răspuns:

9 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Mie imi place mult Lavinia Sandru.

| OanaG a răspuns:

Bianca Dragusanu si Andreea Marin...

Dar cine e Manuela Harabor?laughing

| Pho3nix a răspuns:

Absolut nici una!

| liveincolors a răspuns:

Majoritatea stiu doar sa se dezbrace. De aici, le aleg pe Andreea Marin, Cristina Rus, Dana Rogoz, Mihaela Radulescu, Alexandra Dinu.

| chrystyna a răspuns:

Dana Rogoz, Cristina Rus, Nicoleta Luciu, Alexandra Dinu si cam atat.Ca sa-ti sp sincer nu imi plac in mod special, dar ti-am facut un clasament al celor mai suportabile.

| Petronela a răspuns:

Nici una

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cristina Rus.De ce? Nu mi se pare că are multe fiţe în cap.Kytty aia cine mai e? Vedetă peste noapte?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Andreea Raicu cristina rus alexandra dinu nicoleta luciu dana rogoz

| cristi000 a răspuns:

Ai uitat de zavoranu... nu-s vedete si dupa parerea mea nu merita un top doar pentru ca prostimea se uita la emisiunile lor sau se zgaiesc in fata televizoarelor la tate...