| diana_9674 a întrebat:

Dintre Samsung s5260 star II si Vodafone 555 blue? ce ati alege? pentru ca trebuie sa aleg intre aceste 2 telefoane dar amandoua imi plac, as vrea si argumente daca se poate:*

2 răspunsuri:
| ciprianb a răspuns:

Salut,eu ti-as recomanda Samsung S5260 star II.Are mai multe optiuni ca Vodafone, camera mult mai buna.Rezistenta la socuri e cam la fel, chiar daca Vodafone are tastura qwerty.

| NesQuikk a răspuns:

Eu am Vodafone 555 Blue si sunt foarte multumita de el.Acum ramane la alegerea ta daca vrei touchscreen sau qwerty.