| TeeaD a întrebat:

Doamne, ce mai e si cu istartsurf.com -ul asta? Am citit pe net ca poate sa-ti buleasca rau pc-ul si chiar asta s.a intamplat. Nu numai ca imi apare capagina de pornire la toate browserele, dar dupa vreo 2 minute nu mai merge netu'. Se blocheaza, nu se mai incarca nicio pagina. Si am vazut ca mai toata lumea are problema asta.Intrebarea e: cum il dezinstalez daca nici macar nu imi apare la control panel sau la setarile google? (Scuzati categoria dar vreau un raspuns urgent pentru ca ma scoate din sarite)

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Reinstaleaza windowsul

| TeeaD explică (pentru mgtow):

Well, mersi, totusi nu as fi vrut sa se ajunga la asta :/

suntserios
| suntserios a răspuns:

E doar un caca.t de motor de cautare. schimba de prin browser motorul de cautare implicit in google, respectiv homepage ul si gata