| XatomisX a întrebat:

Doar eu stau ca fraierul singur acasa de >revelion sau mai sunt si altii laughing?

23 răspunsuri:
| BASHTANU a răspuns:

Las' ca vin eu pe la tine ca si eu sunt la fel!

| JamilaGizeh a răspuns:

Mai sunt si alti fraieri stai linistit...

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si euuuuuuu laughing! L.O.L ce bine e!

| fadnox a răspuns:

Mai sunt si alti fraieri

| KristalPop a răspuns:

Mai sunt şi eu pe aici...

| TheLittleGuitarist a răspuns:

Si eu ma aflu printre acei "fraieri"laughing deci sa nu te simti singur

| MadalinaaIoana a răspuns:

Da, mai sunt. Eu petrec revelionul cu rudele in fiecare an. Daca esti singur (fara parinti ) acasa, ai putea sa iti chemi un prieten / a sau sa te duci tu pe la ei

| BlackEyedGirl a răspuns:

Nu iti face griji, multi petrec revelionul singuri...

| Tessa a răspuns:

Macar de-as fi singura acasa. Dar asa, doar cu parintii e aiurea si plictisitor. Ce-as vrea sa fiu si eu printre fraierii aia...

| anss23 a răspuns:

Iti dai seama ca oricine raspunde la aceasta intrebare sta pe TPU acum, deci nu esti singurul care si-l petrece singur!laughing tongue

| DiidiiDuuda a răspuns:

=]]]]] Asa sunt si eu si e foarte neplacut x_X.

| Carmen100 a răspuns:

Sall
Stai linistit, si eu stau acasa in fiecare an. Anu' asta trebuia sa merg la munte da' n.a fost sa fie...Si o sa fie ca toti anii :
-pana la ora 00 imi fac baie, ma imbrac, ma aranjej bla bla bla...
-la ora 00 ies afara si ma uit la artificii (zici ca o fi ceva interesant, adica cu fiecare a care trece sunt si mai putine)
- dupa ora 00 dau pe gat 10 pahare de sampanie de copii si inca 5 de adultzi
- apoi ma duc la mamaie in camera cu paharul in mana si ma prefac ca sunt beata(si mamaie ma crede laughing)
- incerc sa ma tin treaza cu 1 pachet de ciocolata
- apoi sfarsesc pe la 3 dimineata rupta de somn si de plictiseala gandindu.ma cum ar fi fost DACA AM FI FACUT SI NOI PETRECERE CA TOTZI OAMENII!straight facestraight facestraight face
Asa ca, daca te consoleaza cu ceva, eu nu numai ca stau acasa, dar ma si plictisesc de moarte
La multi ani!

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lasa ca daca vrei poti sa vi la mine de 2014laughing sa ne facem de cap cu ceilalti rockeri din Braila. laughing

| FearOfTheDark a răspuns (pentru anonim_4396):

Esti din Braila?

| Delicacy a răspuns:

Nu,n-ai fost.Şi ce-i atât de naşpa în asta? Mie nu-mi place revelionul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru FearOfTheDark):

Da.

| FearOfTheDark a răspuns (pentru anonim_4396):

Si eu.Ce mica-i lumea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru FearOfTheDark):

Poate că ne ştim deja. laughing

| FearOfTheDark a răspuns (pentru anonim_4396):

Poate laughing. Poate nu.Nu cunosc foarte multe fete.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru FearOfTheDark):

Dacă eşti de la Bălcescu, Murgoci sau şcoala Mihai Eminescu, sigur te ştiu. laughing

| FearOfTheDark a răspuns (pentru anonim_4396):

Nu sunt de la nici una din cele 3.