| Kenzano a întrebat:

Doare cand iti bagi pierce in spranceana?

5 răspunsuri:
| asy25 a răspuns:

Daaa.normal,,,orice pierce doare laughing bine dar nu crec asa de tare,,, parerea mea este ca depinde si de firea fiecaruiabig grin

| annna a răspuns:

Putinbig grin

| BalonaşDulcee a răspuns:

E exact ca atunci cand iti bagi al 2-lea cercel in ureche laughing Da si mie Fundita puppy dog eyes [e in partea dreapta jos unde se termina raspunsul meu]

| Vulvatron a răspuns:

Un pic happy e suportabila durerea oricum

| FunkySmile a răspuns:

Daca iti da cu un spray anestezic nu simti mai nimicwinking. Pe urma o sa te doara cateva zilewinking
Si eu mi-am dat pierce acum o saptamana. in buzawinking. Peace kiss