| NattaStar a întrebat:

Doresc sa imi fac un chat, zicet-mi ideei de nume pentru el.

Răspuns Câştigător
| PyScHoTeLRoOz a răspuns:

Starhappy
LovelyBoom
BlackAngel
SexyBitch
No more
Kissing
Wolf
Luptatorihappy

5 răspunsuri:
| wforweirdo a răspuns:

Acum o să spuneţi că sunt nesimţită şi că îmi bat joc, dar asta nu contează, pentru că nu asta îmi este intenţia.
Acum, ştiu că facebook-ul e plin de cocalari şi piţipoance, dar atâta timp cât nu dai accept la toate specimenele, nu înţeleg care ar fi problema.
Deci era un grup unde se posta muzică şi era şi chat. Ne-am împrietenit mai mulţi din oraşe diferite pe chat, şi având în vedere că grupul a depăşit limita de 250 de membrii, chat-ul a dispărut. Aşa că ce să facem. Am făcut eu un chat, Chatgasm. Chat plus Orgasm. Şi nu, nu discutam nimic ieşit din comun, pierdeam doar vremea.
Şi ca să fie şi mai "mijtoh", un tip a mai creat un chat pe un alt site, pe nume DutenPizdaMătii112.
Acum tu faci ce vrei, dar mie îmi plac numele astealaughing

| NattaStar explică (pentru wforweirdo):

Te-as ruga sa respecti ceea ce se cere cand postezi un raspuns!

| wforweirdo a răspuns (pentru NattaStar):

Mda, nu mi-am dat seama cu cine vorbesc.

| LauraFlorentina12 a răspuns:

Cum adica sa iti faci un chat?

| NattaStar explică:

Pentru el**