| TurBina a întrebat:

Doresc sa stiu cat de bun este Samsung Galaxy Ace. Vreau sa stiu si avantaje dar si dezavantaje.

Răspuns Câştigător
Apache
| Apache a răspuns:

Este un telefon bun!
Are un procesor de 800. care isi face treaba mai mult decat decent, are o camera de 5 mp care la fel... face o treaba excelenta,plus ca are si flash, ecranul este destul de bun si raspunde excelent, bateria te tine ceva...are si wi-fi, merge sa ii pui si card.e un telefon mai mult decat bun mai pe scurt!
Dar..iti recomand un Samsung galaxy s1! Chiar daca ace e un telefon bun, galaxy s e unul excelent!
ai aici o comparatie :
http://www.phonegg.com/......S5830.html
ce e cu bleu e castigator ...galaxy s e putin mai scump, dar isi face banii!