| cristina10cris a întrebat:

Funda! Buna TPU daca ati avea sa alegeti intre LG Optimus L5 II si Samsung galaxy ace ce ati alege vreau sa stiu si de ce si vreau dezavantaje si avantaje. Merci!

Răspuns Câştigător
| Glochen a răspuns:

Samsung galaxy ace are procesor mult mai bun si merg jocurile mult mai bine.Lg optimul l5 are un coleg de la mine din cls si nu merg jocurile deloc bine iti recomand Samsung galaxy ace. funda?

2 răspunsuri:
| EMike a răspuns:

Samsung este mai fiabil. LG este windows phone. Din cat am utilizat eu WP, e cam instabil, meniurile nu se misca asa de bine, chiar si pe un telefon ca Lumia 800. Iti recomand cu caldura Samsung cu Jelly Bean. Succes

| Claudiu1995 a răspuns:

Buna Cristina!
Eu zic ca Samsungul este mai bun zic asta pentru ca eu am tinut in mana aceste telefoane si dintre cele doua am ales samsungul care este si foare rezistent l-am scapat de multe ori si vreau sa spun ca functioneaza la feld e bine ca atunci cand l-am cumparat.
Daca vreai sa vezi si o comparatie intre cele doua telefoane intra aicihttp://www.emag.ro/compare/93