| dada a întrebat:

Doresc si eu niste instructiuni pentru windows movie maker.

Răspuns Câştigător
| iri a răspuns:

Http://www.underwaterphotography.com/......emaker.asp

http://www.youtube.com/watch?v=_9rRh7z5TCs > de aici gasesti si alte video-uri care sa te invete.

2 răspunsuri:
| mihaelutzamy a răspuns:

Ce instructiuni ca e foarte usor. adaugi pozele, dupa aceea le tragi cu mouseul in casutele de jos, adaugi muzica, o pui pe prima poza din casuta si dai play. daca mai vrei si efecte si scris, mai uita0-te si u p acolo ca nu e greu,kiss

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.go4it.ro/......o-4651469/ asta am gasit :(sper sa fi fost de ajutor