| ghinionist a întrebat:

Doriti sa vedeti un film! Pentru asta apelati la:
1.download internet
2.il cumparati
3.mergeti la cinematograf?

Răspuns Câştigător
| CrucifiedCountess a răspuns:

Downloadez. ce sunt nebuna sa dai banii? si cat despre cinema. e mult mai confortabil sa stai in pat si sa vezi filmul, decat de pe un scaun, galagie, gaze otravitoare si asa mai departe

20 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

De obicei ma duc la cinema.nu prea imi place sa vad filme insa merg la cinema k prietenii si imi omor timpu`...

| maryana5 a răspuns:

1!
cel mai rar trec pe la 3 laughing

| JustMeFlory a răspuns:

Varianta 1.Si din cand in cand ma mai duc la cinema 3D.happy

| Chocolate a răspuns:

Uneori mi lene sa stau sa-l descarc... dar mai fac sh asta, sal cumapr?:O...nah,la cinema e romantic sh ecranu mare sh cu prietenii:X:X:X e fainbig grin

Shin
| Shin a răspuns:

De obicei 1 elimina nevoia numarului 2 happy 3 este destul de des pentru mine, imi place atmosfera cinematografului.batting eyelashes doar ca nu prea sunt filme care merita in ultima vreme straight face
Numai bine, Shin.

| Gabystelistu95 a răspuns:

Varianta 1 e bunawinking

| St!L a răspuns:

1 sau 3, de obicei 1

auran
| auran a răspuns:

1 sau doi

| Andreeagen a răspuns:

Daca tot dai banii pe internet dc sa nu il si utilizezi. INsa daca filmul are premiera la cinematograf si vrei neaparat sa il vezi Te duci la cinemahappy Insa in nici un caz nu il cumperihappyAsta ar face ori ce om din zilele noastre.Asta daca nu esti cnstie ce miliardar da la cat sunt de zgarciti si aia...laughing tot dp net il iau si ei

| Encore a răspuns:

Parerea mea :

90% download
3% cumparat
7% cinematograf

| Brigitta a răspuns:

Ma duc in fiecare saptamana la cinema, si downloadez zilnic. Filmele care imi plac le cumpar pentru ca au o rezolutie mult mai buna decat cele downloadate si vreau sa le pastrez pentru a le viziona mai incolo.

| Andreea_7493 a răspuns:

Download tongue daca nu ma duc la cinematograf tongue

| pppaaauuulllaaa a răspuns:

Download internetbig grin.

| xu a răspuns:

Downloadez, mai bine stau in pat vizualizand un film ales de mine, decat sa stau pe un scaun cam inconfortabil...

| AndrusKanu a răspuns:

Doar varianta 1. big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu vreau sa il cumpar si sa merg la cinema, dar calc-ul le descarca si nu mai apuc. Ca nu vreau sa fac piraterie. Honestly;.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dar daca deschid televizorul...nu se tine?laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1)download internet
2) il vand nu cumpar big grin
3)merg la cinematograf, asta daca ma pot strecura prin geamu de la baie...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

download in nici un caz nul cumpar iar la cinema nu merg tongue laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Download internet big grin