| NinaY a întrebat:

Doua intrebari intr`una : Cam cat costa un nuantator, si ce culori mi s'ar potrivi daca sunt bruneta? big grinMultumesc anticipat, pup. Funditzoaieee, voturi la toate!

Răspuns Câştigător
| KidduHerexD a răspuns:

Http://www.goshopping.com/ro/sampon_nuantator_blond_hair_fashion.htm
http://www.ecosmetic.ro/vopsea_si_nuantator_par
parerea mea este sa te te faci roscata este cel mai bine in niciun caz blonda ai incredere mai poti incerca castaniu!
mult succes!
funda?

1 răspuns:
| Maddelle a răspuns:

Daca esti bruneta nici un nuantator nu isi va face efectul.Eu inainte sa ma vopsesc am folosit un nuantator si eram satena. Nu s-a prins culoare.