| MAndreea97 a întrebat:

Draga TPU am nevoie mare de ajutor va rog sa-mi dati sun sfat deci haideti sa va explic. Astazi am fost la strand cu prietenul meu si cu cel mai bun prieten al lui ( Andrei) si cel mai bun prieten al meu (Razvan). Si am ajuns acolo ne-am bagat in apa el si cu Andrei au mers in partea cealalta a bazinuilui sa inoate, eu si cu Razva am ramas unde e apa mai mare pentru ca-mi place sa sar si aici unde este apa mai mare este si trambulina, cand s-au intors la sezlong l-am intrebat pe prietenul meu de ce nu a stat cu mine si a inceput sa-mi zica ( citez): Nu esti legata cu catuse de mine m-am dus cu Andrei sa inotam. Si l-am intrebat ca nu putea sa stea cu mine si cu Razva trebuia neaparat sa mearga in partea cealalta de bazin? Si mi-a spus ca s-a dus acolo ca este apa mai mica si ca nu stie prea bine sa inoate si ca acoo ajunge cu picioarele jos. Si dupa aceea s-a suparat adica sa faca cum face de obicei cand nu-i convine ceva : sa nu ma bage in seama, se se uite in toate directiile numai la mine nu, sa se poarte de parca as fi invizibila. Oricum pana la urma i-a trecut, apoi a venit la mine acasa (am fost singura acasa toata ziua) ne-am pupat ne-am zis ca ne iubim etc. dupa care am inceput sa ne muscam si la un moment dat m-a intrebat ca daca il mai musc si am zis ca da, si iarasi a inceput sa se supere : sa nu ma bage in seama, sa se uite in toate directiile numai la mine nu, sa se poarte de parca as fi invizibila, am incercat sa-l pup dar tot isi intorcea capul, si l-am intrebat de ce e suparat si mi-a zis ca asa a fost de azi de la strand si i-am zis ca nu toata ziua a fost suarat si iarasi am incercat sa-l pup si acelasi rezultat si m-am enervat si i-am spus : Sti ceva daca n-ai chef de mine du-te in puii mei acasa si vorbim maine dupa ce-ti trece. Si a plecat trantind usa. Am nevoie de un sfat ce ar trebui sa fac? va rog frumos ajutati-ma cu niste sfaturi caci Razva a cam ramas in pana de idei. Va rog un sfat dau vot si fundita big grin Multumesc

Răspuns Câştigător
| Logout a răspuns:

E foarte suparacios din cate vad. E complicata treaba. De cand esti cu el? Nu prea are respect fata de tine, te tine numai ca vede ca ti la el si ii ierti toate greselile. Eu cred ca nu o sa reziste prea mult relatia voastra si ar fi bine sa ii pui tu capat pana nu o sa fie prea tarziu, si o sa regreti.

xoxo

3 răspunsuri:
| OnlyGirl_5272 a răspuns:

Pff.Vreau sa-ti zic ca prietenul tau e foarte complicat! Sa te superi din orice? Mno! In primul rand problm e la prietenul tau! Pt ca e foarte suparacios! Sincer sfatul meu este sa racesti relatiile cu el, stiu ca il iubesti si poate ca si el te iubeste, dar nu pot sa cred ca stai cu un asemenea om! Oricum e doar parerea mea! Faci ce vrei:*>big grin

| MAndreea97 explică:

Multumesc pentru sfaturi. happy

| AlexC_7935 a răspuns:

Pai nu trebuia sa ii zici mai asa "Sti ceva daca n-ai chef de mine du-te in puii mei acasa si vorbim maine dupa ce-ti trece."E normal sa se supere. Cerei scuze maine si intreaba frumos de ce a reactionat asa in ziua precedenta. Daca nu sta mereu prin preajma ta eu zic ca e un tip mai libertin nu e un obsedat dala de are gagica se tine mereu dupa fundul ei.Tu sti mai bine cum a decurs ziua aia exact.Nu cred ca trebuie sa te panichiezi acuma.Lasa lucruriile sa evolueze de la sine.