| VIVIANA12 a întrebat:

Draga TPU, cum sa fac sa ma maturizez mai repede?
Vreau raspunsuri cat mai repede! va multumesc:*

4 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

Maturizarea...ei bine are si ea partile ei normal...
Maturizarea la mine a pus capat la tot ce stiam despre oameni, numai am incredere in oameni, numai cred in nimic, rar cand mai cred in cineva, ceva anume.
Am inceput sa merg pe premiza " Cei in mana nu-i minciuna "
.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Crede-ma, vei regreta daca te vei maturiza prea devreme, nu este atat de distractiv pe cat ti se pare la varsta ta.

| 4l3x4nd3r a răspuns:

As da timpul inapoi doar sa mai raiesc ultimi 10 ani din viata... poate 11.
e nasol sa te maturizezi in peste noapte... am patit-o si e chiar nasol
Asa ca mai bine nu iti dorii sa te maturizezi asa repede

| Tase19 a răspuns:

Lasa totul sa curga in ordinea lui fireasca, nu incerca sa grabesti lucrurile pentru ca nu te ajuta la nimic. Fiecare parte a vietii are frumusetea ei, de ce vrei sa sari etapele.