| irinabieber a întrebat:

Draga TPU,Sunt in clasa a VI A si am ca cel mai bun prieten un baiat super de treaba,si cred ca ma place, iar eu il plac ff mult...ba chiar a incercat sa ma pupe de mai multe ori, si nu stiu cum sa reactionez. Ma puteti ajuta?

Răspuns Câştigător
| val31989 a răspuns:

Respinge-l! laughing Nu-i da voie sa te pupe.
Lasa-l sa vada ca o fata nu se cucereste asa usor...Cum au spus si cei de mai sus, mai bine lasa dragostea asta ca te scoate din minti. Dupa aia te vei simti rau, dezamgiri, lacrimi.Da-le naibii de sentimente...numai suferinta din cauza lor.
Vezi-ti de scoala si de teme, vei avea destul timp si pentru astea.
(Stiu cum e sa primesti raspunsuri de genu...pentru ca am 14 ani, si stiu cum e cu sentimentele la virsta asta)
Bafta.

2 răspunsuri:
| OanaSi a răspuns:

Esti copil, bucura-te de asta cat mai poti, mai ai timp sa te gandesti la ei, zic asta desi sunt doar 2 ani mai mare decat tine si stiu cat de mult enerveaza genul asta de raspunsuri, dar sincer am fost si eu indragostita, apoi dezamagita, nu stii cat am suferit, cat m-a maturizat si cat regret sa fiu din nou copilul de odata, caruia nu-i :pasa: de dragoste, deci fii copil cat mai ai timp, e o joaca, iubirea la varstele noastre, doar daca nu patesti ca mine.

| TuRneR01 a răspuns:

Esti in clasa a 6-a bucurate de copilarie, de libertate, invata! O sa ai timp toata viata sa-ti faci prieteni