| Markus_4003 a întrebat:

Dragi rieteni am o intrebare dar tot o data si o rugaminte am o mica problema si nusti ce sa fac in curind va fi ziua prietenii mele care implineste 18 ani si noi ne intalnim de 7 luni si as dori ca sa-mi dati niste idei ce cadou de ziua ei de nastere sa-i iau vreau ecva foarte super si foartre tare plzzz ajutor ce idee aveti sau ceva ce ati facut. Dau FUNDITA pentru cel mai bun rs

Răspuns Câştigător
| lly a răspuns:

Un inelus de aur ar fi cel mai indicat, cu siguranta ai fi singura persoana care i-ar darui asa ceva si sunt sigura ca ar fi foarte incantata si plus de asta l-ar purta tot timpul ceea ce ar face-o sa-si aminteasca tot timpul de tine

2 răspunsuri:
| Bellezza_7150 a răspuns:

Un lantisor de argint si cu cercei si 18 trandafiri

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca o bratara. poate sa fie si de argint pentru ca e de la tine si are valoare sentimentala.in plus gestul conteaza:*