| YuukiYou a întrebat:

Duminica ma duc la ziua unei prietene (14 ani), ma puteti ajuta cu niste idei de cadouri? cele mai multe si mai bune idei funda

Răspuns Câştigător
| Stefania3001 a răspuns:

Buna!
Pai poti sa-i iei un lantisor, o bratara, un ursulet sau ceva de plus, o bluza(daca ii sti marimea), un parfum, o carcasa de bijuterii, o rama foto cu o poza cu voi, o pereche de cercei, o carte(daca citeste altfel s-ar putea sa-ti dea cu ea in cap) si niste dulciuri
Atatea idei mi-au venit... fundabig grin?

3 răspunsuri:
| dydy1992 a răspuns:

Dap :X Euu laughing
[1] Un lantisor sau o bratara
[2] Haine
[3] O cutie de ciocolata si bani happy
[4] Un bibelou(nu ieftin straight face|)
[5] Accesori pentru par, sau cosmetice de la avon smug

| Ofiintă a răspuns:

Ceas
poti sa-i alegi un tricou mai pe gustul ei
poti sa-i comanzi un colier s-au sa cumperi una cu un inel pentru o fata este dragut ( ex: la varamea i-am daruit cercei placat cu aur) nu trebui sa fie neaparat valoroasa sti ca toata lumea poarta coliere colorate s-au ma rog deci alegea ta, Numai bine!

| baaang a răspuns:

Pai.
poti sa-i iei un parfum.[secret fantasylove struck.sau ma rog care vrei.
si pe langa. poti sa-i iei un lantisor cu initiala numelui.sau o bratarasmug
good luck>::d