| Patrick111 a întrebat:

Dupa cateva luni bune am scapat de sunetele din tavan(din pod).Cel putin asa cred, nu am mai auzit de 2 saptamani,cum am facut,foarte simplu, am cumparat un bec foarte puternic si am lasat trapa de la pod deschisa si BOOM, nu mai aud happyhappy

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Si ce ai sa faci daca se arde becul?
BOOM, ai sa auzi!

| Violleta2022 a răspuns:

Au fugit soarceii la vecini, daca le-ai pus lumina-n ochi laughing

| Catrice a răspuns:

Uau ce nașpa ai orbit șoarecii.

| VoidEternal a răspuns:

Asta îmi aduce aminte de bancul ăla:

Un savant studiaza un purice in laborator. Il aseaza pe o foaie de hartie si striga:
– Sari!
Puricele sare.
Savantul își notează pe hârtie.
Apoi ii taie picioarele, il aseaza din nou pe hartie si striga:
– Sari!
Puricele nu mai sare. Constiincios, noteaza:
Dupa ce i se taie picioarele, puricele nu mai aude!

| 1997onur a răspuns:

Fantome : )

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si care-i intrebarea?