| nuby a întrebat:

Dupa ce am inchis cand intru pe mess offline messages si apoi vreau din nou sa le vad cum trebuie sa fac ca sa imi vad offline messages-urile?

1 răspuns:
| dannys a răspuns:

Adevarul ca nu prea am inteles ce vrei tu sa spui dar cred ca nu mai poti sa-ti vezi lista cu id-urile offline. Daca este asa intri in lista ta de mess si deasupra de avatar ii messanger si contacts asa intri in contacts si pe ultimul rand de la contacts gasesti show|hide si acolo gasesti si activezi offline contacts. Sper sa fie asta.fi mai explicita alta data.winking