| eltina a întrebat:

Dupa ce mi-am epuizat cele 4 incercari de a schimba numele la facebook mai am vreo sansa sa mi"l schimb :-s...si daca da cum?

dau funda si votwinking

Răspuns Câştigător
| Mao a răspuns:

Te loghezi pe facebook, dai, în colţul din dreapta sus, la "Contul Meu" -> "Setările contului" -> În paralel cu "Nume", în partea dreaptă, la "Schimbă". Schimbi la Prenume şi Nume de familie, eventual la nume mijlociu -> primul buton cu "Salvează modificările". Baftă!

3 răspunsuri:
| Mao a răspuns:

Nu mai merge? Nu ştiam că sunt 4 încercări de epuizat.

| eltina explică:

Sorry! You've updated your name the maximum number of times allowed and your name can't be changed again. To list another name you go by, such as a maiden name, please use the Alternate Name field below. uite asta imi spune sad

| Lly_3991 a răspuns:

Asta imi spune si mie, nu cred ca se mai poate...