| fata frumoasa a întrebat:

Dupa cum v'am spus ca imi place de acel baiat, vroiam sa va spun si sami mai dati alt sfat
cum am spus ca are prietena, el rade la mine si mai trage cateodata privirea la mine dar problema este k imi este rusine sa-i spun k imi place de el.stiu proverbul cu rusinea mori de foame... dar mi-e frica de ce o sa-mi spuna si nu cred ca am curajul necesar sa infrunt acesta teama va rog ajutati-ma pentru ca nu stiu ce sa faccrying chiar il plac si mult de totcryingcrying

Răspuns Câştigător
mira
| mira a răspuns:

Daca are prietena si se uita din cand in cand la tine curtenitor inseamna ca este neserios.Uita-l.Nu te grabi sa faci tu primul pas si sa distrugi o relatie. Mira

3 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Daca are prietena, lasa-l in pace. Fiindca exista doua posibilitati: sa n-o paraseasca pentru tine si atunci te legi de el degeaba sa s-o paraseasca pentru tine si atunci te va parasi si pe tine pentru alta la un moment dat.

| dulshe a răspuns:

Si mie mi-e rusine si mereu astept sa faca el primul pas, pana acum am avut noroc k toti baietii care miau placut i-am placut si eu lor, de acu da doamne bine

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu. pentru c si mie imi place de un baiat. nu are pritena dar stiu sigur cai place o fata pe care o cunosk .nu stiu c sa fac... crying stiu c tipei nu-i place de el...straight face
ati pute sa ma ajutati si pe mine. sa ii spun ca-l plac. sau sa astept crying