| Cooper_Selen_1995 a întrebat:

Dupa parerea voastra care e mai bun?
Mihai Zmenta sau Codrin Bradea?

17 răspunsuri:
| MarianWLF a răspuns:

Treaba sta altcumva aici, zmenta are farmecul lui, dar prea isi baga nasul in activitatile altora spunand ca nu e bine sa faci asta sau aia, aici ar trebui sa o lase mai moale cu sfaturile, sa le tina pentru el, iar Codrin, a spus dar nimeni nu a inteles asta, asa e, injura mult, dar nu te lipeste nimeni de ecran fortat sa te uiti la clipurile lui, nu iti place acest tip de amuzament, nu comentezi, mie mi se pare mult mai tare ce face Codrin, dar fiecare cu parerea lui.
P.S Fanii zmenta, daca vreti sa imi lasati vreun comentariu scutiti-ma, nu va obositi.

| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Doar ce am vazut si eu de la ce a pornit toata nebunia asta si vreau sa spun ca zmenta a gresit si greseste in continuare pentru ca a pus un video in care spune ca n-are nevoie de cei de pana in 14 ani care injura, dar chiar ei l-au ridicat... si a mai spus si alte lucruri urate
lasand asta la o parte in momentul asta zmenta mi se pare mai amuzant, codrin era amuzant cand facea satana cartoons, apoi satana talent show si episoadele alea pe omegle si acum are umor, dar nu stiu, are si niste glume mai seci sau momente in clipuri in care nu e nimic amuzant, daca ai taia aceste parti ai rade mai mult ca la zmenta care nu prea sta la discutii, spune "si sa incepem", apoi "cam asta a fost tot pentru azi" si pa

| William a răspuns:

Mihai Bradea.

| Deleb a răspuns:

Hei
Primul la care m-am uitat a fost Codrin, pe vremea cand facea parodii la desene.
De la Zmenta nu am vazut decat vreo 2 videoclipuri, maxim 3. La inceput mi se parea amuzant, dar am inceput sa ma plictisesc foarte repede, parca nu aducea nimic nou, in schimb, codrin mereu venea cu cate o idee zapacita. Si ce daca el injura foarte mult in videoclipuri? tipul e foarte destept, se poate observa asta foarte usor asta, altfel nu cred ca ar fi facut atatia subscriberi asa rapid.

| scary7 a răspuns:

Codrin Bradea

| syd2 a răspuns:

BUna!
Niciunul, cum s-ar zice, amandoi is frumosi.
Semnat Putin Vodka 228.

| Mihai1810 a răspuns:

Nici unul nu e mai bun. Nu exista un om mai bun decat celalalt, toti suntem buni in felul nostru. Eu ii urmaresc pe amandoi, le-am vazut cam toate videoclipurile. Nu am nici o problema cu nici unul, nici nu Codrin ca injura, fiecare face ce vrea, singura problema e ca el "prosteste" copii pana in 15 ani, ii "invata" sa injure, iar atunci cand acei copii vor iesi in lume isi vor lua capace pentru modul in care se exprima. Pe deoparte Zmenta are dreptate cand spune ca generatia care vine din spate are o fundatie subreda. Dupa mine e bine sa il urmaresti pe Codrin dupa ce ai capacitatea de a filtra si a lua doar ce e bun din clipurile sale restul "informatiei" fiind doar de divertistent. Mie personal imi plac amandoi si cum am mai spus, nu exista o persoana mai presus decat alta, fiecare e buna in felul ei.

| Neo12 a răspuns:

Niciunul.
Ei promovează prostia, s-au făcut cunoscuți pe seama voastră și își câștigă existența..pe ce? pe nimic.
Acum se ceartă că ce? Oameni cu vârste înaintate pot zice..se ceartă din prostii din astea.să fim serioși. Voiau mai nou să-și facă mai mulți fani sau ce? Dezgustător.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Codrin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Satana.

| vaporwave a răspuns:

Nici unul, Zmenta e pentru cei care nu suporta injuraturile online pentru ca cica e prea vulgar, iar Codrin pentru copii de 13-14 care nu stiu altceva decat sa repete CAMIONIE

| Cooper_Selen_1995 explică (pentru vaporwave):

Sincer eu am 19 ani si tot il urmaresc Pe Codrin
Zmenta e un nimic pe Langa Codrin Bradea
se crede mare *smecher * ca ii face analfabeti pe unii

| Daniellllll1 a răspuns (pentru vaporwave):

Nu-i adevarat, si eu ma uit la Codrin, si e unul dintre vloggeri mei preferati si n-am repetat niciodata "CAMIONIE", si se uita si oameni maturi la el, crede-ma.

| vaporwave a răspuns (pentru Daniellllll1):

N-am zis ca nu se uita si mai maturi la el, dar in general e asa cum am zis eu.

| Daniellllll1 a răspuns (pentru vaporwave):

Mda,mi-am dat seama de chestia asta, dar a prins, si m-a prins si pe mine, dar asta nu inseamna ca nu ma uit si la vloggeri gen Levy, de la care pot sa invat cevawinking

| emmaemilia a răspuns:

Fortza Zmenta!