| RoxAnana a întrebat:

Dupa parerea voastra care sunt calitatile pentru care le-ar putea avea un miss? (boboc)

Răspuns Câştigător
| crazycolor a răspuns:

Frumusete, inaltime cat de cat potrivita, inteligenta, popularitate

4 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

In afara de frumusete, popularitate, un gagic de iti pica plombele si bani, altceva nu ii trebuiethinking

| Ioana_2144 a răspuns:

Sa fi frumoasa sa fii populara desteapta inteligenta sa te compoti frumos cu lumea nu sai injuri in orice motin

| LeonardoDiCapra a răspuns:

Pai dupa mine ar trebui sa aiba ceva si in cap, sa nu fie doar frumoasa si gatha ca asta nu e nu stiuh ce! ar trebui sa fie o fata calculata si frumoasa.ca degeaba e numai calculata si urata, deoarece in lumea asta mai now numai frumusetea este ceea ce conteaza dar unii nu se gandesc si la ce e in interniorul capului! deci raspunsul meu este:ar trebui sa fie cineva calculat„ă" si frmoasa„frumos"! big grin sper ca te-am ajutat! funda? :*

| a răspuns:

Desteapta, frumoasa, sa aiba un corp frumos.
Dar, neh, oricum castiga cine are mai multi bani.