| iusty_9301 a întrebat:

Ce as putea face la proba de talent a unui concurs de miss/mister boboc? va rog raspunsuri rapide big grin

2 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Probe!
1.Karaoke (cu heliu, eventual )
2.Sa razi baloanele date cu spuma de barbierit fara sa le spargi happy
3.Concurs de barmani, sa-si prepare ei o bautura si sa o dea juriului sa o bea
4.O proba de citit rapid propozitii in care toate cuvintele incep cu aceeasi litera.
5.Proba în care se aduce un lighean cu apă în care se pun merge, iar cocurenţi să le ridice cu gura. happy
6.Sau ceva mai, se poate face cu o minge de ping-pong sau o portocala. Concurenta trebuie să ducă această minge prin pantalonii concurentului, adică să o introducă pe lângă un picior, şi să o scoată pe lângă celălat.
Bafta!

| iusty_9301 explică:

Deci ma refeream ca vreau cv de tipul. niste tipuri de dans... daca se poate sa-mi dati si filmuletul cu coregrafia si o pantomima ceva... Multumesc