| anonim_4396 a întrebat:

Dupa parerea voastra credeti ca cineva poate iubi pe altcineva daca se vad doar in vacanta, el fiind de la tara si ea din bucuresti? Nu cumva este o atractie fizica pentru ca poate se bucura si se plac doar cand se vad. voi ce credeti. Ajutati-ma

1 răspuns:
| Madilyn a răspuns:

Sincer, eu nu prea cred in relatiile la distanta.
Adica, 2 persoane ajung sa se iubeasca at. cand se cunosc cu adevarat, iar ca sa se cunoasca cu adevarat trebuie sa petreaca ceva timp impreuna.
In schimb daca se vad doar in vacanta e ciudat.
Stau aproape 1 an intreg singuri, departe unul de celalalt, iar mai apoi ajung unul in fata celuilalt si habar n-au despre ce sa discute sau ce sa spuna.
Imi sustin parerea si nu cred ca exista iubire la distanta [Spre exemplu unul sa fie in Constanta si nul in Bucuresti ]...Nu tine, nu poate fi intretinuta relatia...happy