| pisicutza98_5931 a întrebat:

E adevarat ca Bloody Mary exista?

P. S.: Scuze pentru categorie daca e gresita sunt noua pe TPU si nu am stiut ce categorie sa aleg.

6 răspunsuri:
| Ralluca25 a răspuns:

Daaaaa! sigur că nu laughing

| AndreeaSiAndra a răspuns:

Nu draga doamne fereste este doar un mit ca si sirenele pe care lau inventat satanistii, pentru ei bloody Mary este un feu de zeu la care se roaga si ii trimite jertfe, mai uitate la tv si asculta zvonurile.

| ღChloeeღ a răspuns:

Doamne fereste :]] E doar un mit (poveste) folosit in Ghost whisperer sau alte filme.
Pff. daca ar exista Bludy Marry asta, ar trebui sa existe si mos craciun? nu? :]]

| AlexC a răspuns:

NU! Ce naiba aveti toti cu miturile astea contemporane? V-au prostit de tot filmele astea...

| AndraAlexaLove a răspuns:

Nuu.
Este doar o legendawinking

| HoneyCocaine a răspuns:

Da.happy E un cocktail.