| 12563479902 a întrebat:

E adevarat ca daca te gandesti la cineva inainte sa adormi persoana la care te.ai gandit te va visa?

6 răspunsuri:
| BaiatulAnonim a răspuns:

E doar unul din miile de mituri nefondate happy Dar e dragut sa crezi o chestie ca asta big grin

Răspuns utilizator avertizat
| Cherilyn a răspuns:

Oricat de frumos ti s-ar parea, nu!

| lexyy a răspuns:

Nu tot timpul, eu sustin ca sunt doar coincidentebig grin

| whitesensation a răspuns:

Desi uni dintre voi glumiti este foarte posibil sa se intample acest lucru, e f posibil de asemenea ca maine dimineata sa vina la micul dejun

| geocris98 a răspuns:

Daca te gandesti mult la ea poti sa o visezi si tu nu e neaparat sa te viseze ea uneori se intampla alteori nu