| Anonims090 a întrebat:

E adevarat ca daca te masturbezi iti apar coşuri?
Eu cred că da ..am şi experimentat. Chiar apar...dar neştiut de ce?!

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Pai tine mana departe de maimuta daca tu crezi asta

| Frank51 a răspuns:

Nu exista nici-o legatura intre cele 2. Cosurile sunt de fapt mici infectii cauzate de bacteriile din exterior care ajung pe fata sau pe corp.

| StevenMetalhead a răspuns:

Tu te afli în perioada de puberitate. Poți cu anii să nu masturbezi, dar cum de încă îți apar coșuri? Ai văzut o fată drăguță, ai mâncat în hamburger cu pepsi, te-ai rușinat, te-ai stresat sau bucurat, n-are importanță, coșurile oricum îți apar, pentru că corpul tău se dezvoltă, poți să te interesezi despre întrebarea de ce apar coșurile. Dar în acest caz masturbarea, la fel și fastfood-ul sau sărutul unei fete este similar. Așa că n-ai treabă, continuă să crești mai departe )).

| Carlaclimbescu a răspuns:

Ce inseamna masturbezi?