| AliceIDK a întrebat:

E adevarat ca Eminem a murit impuscat? Sau nu? Azi m-am uitat in adresa mea de mail spam si am vazut acolo stirea. E adevarat ca a murit? Da & nu?

8 răspunsuri:
| Destinee a răspuns:

NU este adevarat!
Acel mesaj a fost trimis impreuna cu un virus...totul numai ca sa dai click!
Em este foarte bine si se pregateste sa inregistreze un nou single cu Christina Aguilera --,, Killer,,--
Uite aici mai multe detalii despre aceasta stire :
http://www.bestmusic.ro/......00005.html
Bye;*

| Roxana6277 a răspuns:

Nu mai crede toate chestiile de genul ca nu-i adevarat. Sunt ca zvonurile cu demi lovato ca se taie sau ca justin si selena s-au despartit sau ca selena a murit.

| CLau8GeRrY a răspuns:

Nouop,Este doar o tactica a celor ce au postat aceasta veste ca sa te faca sa le citesti stirea.kiss

| Angelique a răspuns:

Nu

| AliceIDK explică:

O sa am virusi in calculator? thinking Nuuuuuuuuuuuuuuuuuu!

| Basel a răspuns:

Nup
daca ar fi murit ar fi aparut in toate stirile!
e o prostie facuta de niste oameni care nu il suporta si care vor sa isi bata jocwinking

| Belgianu90 a răspuns:

Ii vrajeala nu o murit, pe bune o fost un spam big grin

| AdrianaBacescu a răspuns:

Nu a murit, traieste