| CrissMiru a întrebat:

Este adevarat ca Dorian Popa a murit? Intreb asta pentru ca am vazut stirea asta http://saradem.eu/......a-filmari/
Dau funda raspunsului adevarat

7 răspunsuri:
| Th3AbSinTh3 a răspuns:

rolling on the floor)) ai mai mult de 10 ani?
e un site care face probabil bani din reclame si cu cat are mai multe vizite face mai mult... aceasta "stire" care are doua randuri(are titlul mai mare decat continutul) este o mizerie!
daca murea toate posturile tv numai despre asta vorbeau doua saptamani in continuu...

| DarkOrbitMoon a răspuns:

Doamne,sper sa fie adevarat.
Doamne ajuta!

| anonima01 a răspuns:

Deci nici nu aveam nevoie sa vad stirea ca sa imi dau seama ca e facatura. Adica pe bune, crezi ca daca murea nu vedeai la stiri? Si ce mai articol, niciun detaliu nimic, a murit asa in drum spre spital faa sa se fi intamplat nimic. laughing

| Zahhak a răspuns:

Nu a murit. a avut doar un mic accident la filmari. funda?laughing

| Mariaa6745 a răspuns:

Ai eu asta ma intreb .....cred ca e doar pacaleala

| G65 a răspuns:

Cum sa doriti ma frate moartea unui om? :| Pe bune.
Nu a murit, stai linistita.;) https://www.facebook.com/....../photo.php