| Monobrow a întrebat:

E adevarat ca fetele tinere cu sanii mari lasati au fost foarte grase inainte?

5 răspunsuri:
| Just4love a răspuns:

Nu

| AnotherSimplePerson a răspuns:

De cele mai multe ori asa am obervat la prietenele mele si ale surorii mele care au fost grase si au slabit. e foarte probabil!

| CapacDeBere a răspuns:

Nu neaparat, poate in unele cazuri dar sunt si fete slabe cu sanii lasati si mari deoarece nu au purtat sutien si muschiul s-a lasathappy

| Enna18 a răspuns:

Frateeerolling on the floor))))))de unde ai mai scos-o si pe asta! habar n-am cred ca depinde ca de ele! oricum tare asta!laughing)))

| Mălinuşaaa a răspuns:

Nu neaparatlaughing