| anonim_4396 a întrebat:

Este adevarat ca fetele frumoase au mame mai tinere?

9 răspunsuri:
| 愛日本 a răspuns:

Nu tot timpul

| aXy99 a răspuns:

Nu are nicio legatura, conteaza genele si desigur modul de viata si ingrijire al fiecaruia. In plus, o persoana pe care tu o consideri frumoasa, altcineva o poate consindera, din contra, urata. E vorba si de subiectivitate aici...

Răspuns utilizator avertizat
| drogh a răspuns:

Depinde de la caz la caz. Am văzut fete frumoase şi mamele lor aveau +50 ani.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu neapărat. Adică nu ține deloc de asta.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

E cu milf, ce-ti pasahee hee

| MarcelineBMTH a răspuns:

Nu este adevarat. Daca o fata este frumoasa, nu este obligatoriu sa aiba o mama tanara. Este frumoasa deoarece a avut doi parinti frumosi.

| Maria_Miruna_1998 a răspuns:

Nu.In niciun caz

| Maria_Roxana_1997_k9Dl a răspuns:

Nu stiu.