| wannabe a întrebat:

E adevarat ca intre 23 noiembrie si 8 decembrie elevii au vacanta? asa am auzit de la o profesoara.

Răspuns Câştigător
| ..somebody.. a răspuns:

Si daca avem teze c? profesorii sunt bugetari din cate stiu. nu ati auzit de 10 zile de concediu fara plata pentru bugetari? si eu m-am saturat de scoala dar decat sa facem recuperari pe urma... deci nu se stie mai bine la scoala ca oricum o sa se recupereze...straight facestraight face

7 răspunsuri:
mumoasa
| mumoasa a răspuns:

Nu cred straight face
Ar fi prea frumos laughing

SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Doamne-Ajuta!

| thegreatgatsby a răspuns:

Nuj...adica depinde si de clasa. Eu sunt cls a 8a si in saptamana 1-4 am teze...deci nu.

| Ana a răspuns:

Nu cred, ca eu am teza la romana chiar pe 8 decembrie iar la mate pe 26 noiembrie, deci nu happy

| xibalba a răspuns:

Ba, ar fi bine ca as scapa de niste tezelaughing dar nu scap big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nuraised eyebrows
pe 26 dau teza la geografie.
doar pe 18 noiembrie e cerc pedagogic.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ar fi prea fain, și așa m-am săturat de peste cap de școală.