| Morgăă a întrebat:

Am auzit ca elevii nu vor mai avea vacanta de vara... este adevarat?

4 răspunsuri:
| MrsVamp a răspuns:

Nuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu......nu laughing)

| siquic a răspuns:

Pai

da mai in jos

si mai in jos

NUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU! NUUUUU te asigur eu ca NUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUUU e adevarat happy happy happy happy happy happy happy happy happy
FUNDITA? PUP kiss

| oncemore a răspuns:

Nu...e o mare prostie te asigur...nu te mai gandi la asta ca tot o sa avem vacanta de vara

| AddeAdee a răspuns:

Nu.
V-om mai avea vacanta de vara, la fel ca toate celelalte.